هلوکس - راهنمایی برای روابط عاشقانه بهتر و سلامت شما
جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. آنچه زنان باید درمورد بیضه بدانند
آنچه زنان باید درمورد بیضه بدانند

آنچه زنان باید درمورد بیضه بدانند

بیضه، می‌توانید هرچه خواستید صدایشان کنید، اما نمی‌توان وجودشان را انکار کرد. برخی افراد معمولا با آن‌ها بازی می‌کنند و برخی هم چون خیلی حساس هستند به آن‌ها دست نمی‌زنند؛ اما عده‌ای هم هستند که خودشان بیضه ندارند و نمی‌دانند باید با بیضه‌های پارتنرشان چه کنند.
چرا؟ چون زنان نمی‌دانند که بیضه‌ها در مردان چه احساسی ایجاد می‌کند؛ همان‌طور که مردان درکی از لذت تحریک کلیتوریس در زنان ندارند. هر مرد حس کاملاً متفاوتی نسبت به بیضه‌هایش دارد، همان‌طور که حس زنان به واژنشان با یکدیگر متفاوت است. هر کس از نوع خاصی از تحریک بیضه خوشش می‌آید.

برخی مردان معمولاً زمانی از شما می‌خواهند فعالیت جنسی خاصی انجام دهید، زیاد وارد جزئیات نمی‌شوند و شاید جالب نباشد که در حین سکس بپرسید: «وایسا، حالا چی‌کار کنم؟ ینی منظورت اینه نازشون کنم یا بگیرمشون توی مشتم؟ چجوری بخورمشون؟» و با خود بگویید پارتنرتان چقدر در برقراری ارتباط بد است…

بنابراین، با چند مرد گفتگو و پرسیده شده که دوست دارند پارتنرشان با بیضه‌هایشان چه‌کار کند. پاسخ‌های این مردان می‌تواند آموزنده باشد.
(نام اصلی افراد ذکر نشده چون دوست نداشتند زمانی که برای استخدام شدن در جایی درخواست می‌دهند، با یک سرچ؛ اطلاعات مربوط به تحریک بیضه‌هایشان بالا بیاید!)

 

خب، آقایان! دوست دارید پارتنرتان چگونه بیضه‌هایتان را تحریک کند؟

چارلی، ۲۴ساله: «راستشو بخواید، زیاد از این کار خوشم نمیاد. لمس شدن بیضه‌ها حس عجیبی بهم میده، از طرفی بیضه‌ها خیلی حساس‌اند و ترجیح می‌دم کسی بهشون دست نزنه

سم، ۲۷‌ساله: «ترجیح می‌دم در حد خیلی مختصر تحریک شن. باید احتیاط کرد چون این ناحیه بسیار حساسه و باید با ملایمت باهاش رفتار بشه.»

بیشتر بخوانید . . .
راهنمای جامع برای تخلیه مقعدی

 

دوست دارید زنان چه نکته‌ای را درباره‌ی بیضه‌ها بدانند؟

چارلی: «این که بیضه‌ها بسیار حساس هستند. کوچکترین ضربه‌ای می‌تواند باعث جمع شدن اشک در چشم‌ها بشه.»

سم: «*این کیسه‌های منی پرمو شاید زمخت و بدقواره به‌نظر برسن، اما درواقع بسیار ظریف هستن. شاید کمی شبیه به نوک سینه‌ی زنان باشن ـ مطمئنا نباید بهشون فشار بیاد، اما لمس کردن آرام و با‌ملاحظه‌ی اونا می‌تونه لذت‌بخش باشه.»

جف: «*لمس کردن بیضه‌ها برای بعضی افراد بسیار لذت‌بخشه و بعضی هم ازش متنفرن. به نظر پارتنرتون بستگی داره پیشنهاد من اینه که تحریک‌های مختلف رو امتحان کنید. و تحریک رو شدید‌تر نکنید مگر این‌که پارتنرتون از شما بخواد.»

 

دوست دارید که پارتنرتان در رابطه با بیضه‌هایتان از چه کاری خودداری کند؟

چارلی: «مشت کردن. حتی فشار دادن آروم اونها می‌تونه باعث درد و به واکنشی غیر ارادی منجر بشه.»

سم: «از مکیدن کامل بیضه‌هام خوشم نمیاد. می‌دونم که برای بعضی افراد لذت‌بخشه، ولی من دوست ندارم.»

 

آیا تجربه‌ای لذت‌بخش و فوق‌العاده‌ای را درباره‌ی تحریک بیضه‌هایتان به خاطر می‌آورید؟

چارلی: «تجربه‌ی خیلی خاصی نداشته‌‌م، وبس اولین تجربه‌ی تحریکشون همراه با ساک زدن برام هیجان‌انگیز بود. شاید پیش از تجربه کردنش، تحریک بیضه‌ها رو به‌عنوان یه لذت جنسی در نظر نمی‌گرفتم، اما تحریک اونها با دهان برام بسیار لذت‌بخش بود.»

 

سم: «تجربه‌ی جذابی که می‌تونم بهش اشاره کنم، زمانی بود که درست پیش از رسیدن به ارگاسم، پارتنرم اونا رو محکم توی دستش گرفت، البته نه اونقدر محکم، و چند بار فشارشون داد در حالی که با دست دیگه‌ش آلتم رو تحریک می‌کرد.»

بیشتر بخوانید . . .
نشانه هایی از رابطه با یک هوش‌گرا Sapiosexual

بسیار خب، موضوع جذابی بود.
فکر می‌کنم با خواندن این مطالب می‌توان فهمید که در رابطه با تحریک بیضه‌ها، هر مرد علایق خاصی دارد و از چیز‌های خاصی خوشش نمی‌آید. برخی از مرد‌ها عاشق تحریک بیضه هستند و برخی از آن‌ها بسیار حساس هستند.

 

بهترین کار این است که تحریک‌های متفاوت را امتحان کنید، با ملایت شروع کنید و از پارتنرتان بپرسید که از چه چیزی خوشش می‌آید (شاید چون تا‌به‌حال آن را در حین سکس تجربه نکرده‌اید، از آن خودداری می‌کنید). تحریک بیضه‌ها می‌تواند فوق‌العاده لذت‌بخش باشد. پس بیضه‌ها را نادیده نگیرید.

  • اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را درج کنید