هلوکس - راهنمایی برای روابط عاشقانه بهتر و سلامت شما
جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. چطور زنان را به انزال (برون‌پاشی) برسانید
چطور زنان را به انزال (برون‌پاشی) برسانید

چطور زنان را به انزال (برون‌پاشی) برسانید

راهنمایی دقیق برای به انزال رساندن (squirting) زنان

 

برخی از اعمال جنسی خاص توانسته‌اند برای خود پیروان زیادی دست و پا کنند و squirt یا به انزال رسیدن و پاشش آب زنان از این دسته است. بر اساس گزارش سالیانه‌ی منتشر شده توسط سایت یک پایگاه پورن در سال 2019 واژه‌ی (squirt) صاحب رتبه‌ی بیست و پنجم در لیست واژه‌هایی که بیشترین میزان سرچ را داشته‌اند، می‌باشد. برای بسیاری از مردان این که اشخاص دارای واژن نیز توانایی پاشش مایعات را هنگام ارضا شدن داشته باشند به صورت غیر قابل انکاری تحریک‌کننده است. همچنین انزال شدن در زنان به طور معمول با به ارگاسم رسیدن همراه است که این نیز می‌تواند دلیلی برای علاقه‌ی شریک جنسی‌تان به این موضوع باشد. البته اشاره به این نکته نیز ارزشمند است که در همه‌ی افراد پاشش مایعات با به اوج شهوت رسیدن همراه نیست و در آینده بیشتر به این موضوع پرداخته خواهد شد.

 

برایتان سوال است که زنان را چگونه باید به انزال رساند؟
به زودی به پاسخ این پرسش نیز خواهیم رسید، ولی در ابتدا باید چیز دیگری را بدانید. پورن باعث شده فکر کنیم که توانایی پاشش آب در زنان متداول‌تر از آن چیزی‌ست که واقعیت دارد. همپنین خیال کنیم که یک زن هنگام ارضا شدن باید بتواند آب خود را تا آن طرف اتاق بپاشد. واقعیت این است که بر اساس مقاله‌ای که در سال 2013 در مجله‌ی Journal of Sexual Medicine منتشر شد؛ تنها ۱۰ تا ۵۴٪ از زنان توانایی برون‌پاشی دارند.
‘لولا جین’، آموزش‌دهنده‌ی مسائل جنسی که خود را (Olympic Squirter) (چیزی مثل قهرمان برون‌پاشی) نامیده می‌گوید: «درمورد قضیه‌ی انزال زنان باورهای غلط بسیاری وجود دارد. اما این شوکّه‌کننده نیست چرا که این مساله هنوز تحت تحقیق است و درباره‌ی آن کچ‌فهمی‌های بسیاری وجود دارد. با این وجود که ممکن است باور آن دشوار باشد اما در بیشتر مواقع مایع منی با نیروی زیاد از بدن بیرون پاشیده نمی‌شود بلکه فقط از آن خارج می‌شود.»

بیشتر بخوانید . . .
زمستان و فصل سرما چه تاثیری روی زندگی جنسی شما دارد؟

 

اصلاً عمل squirting چیست؟
هنگامی که افراد دارای واژن به حد کافی تحریک شوند می‌توانند مایع نسبتاً شفافی از مجرای ادراری خود بیرون بپاشند (تا حدی مانند افرادی که آلت مردانه دارند). بسیاری از مردم شک می‌کنند که شریک جنسی‌شان در حال ادرار کردن است اما دقیقاً اینطور نیست. در سال 2011 مقاله‌ای در مجله‌ی Journal of Sexual Medicine منتشر شد که بر اساس آن؛ تحقیقات نشان داده‌اند که در بیشتر افراد مایع بیرون پاشیده شده ترکیبی از آب و ادرار می‌باشد، گاهی هم حاوی مقدار کمی از منی زنانه. منی زنانه مایعی سفید و مانند شیر می‌باشد که در غدد شبه پروستاتی زنانه تولید می‌شود.

 

بالاخره قرار است بگوییم زن‌ها را چگونه باید به انزال رساند یا خیر؟
تقریباً به آن مرحله رسیده‌ایم. قبل از این که کار را شروع کنید از خود بپرسید این کار را به خاطر کدامتان انجام می‌دهید؟
جین می‌گوید: «‌برون‌پاشی همیشه با رسیدن به ارگاسم اتفاق نمی‌افتد و برای همه‌ی زنان لذت‌بخش نیست».
آیا بخاطر لذت بردن شریک جنسیتان می‌خواهید که آبش را بیاورید تا بهترین تجربه‌ی جنسی ممکن را داشته باشد؟ یا این که می‌خواهید برای بالا بردن اعتماد به نفس خود او را ارضا کنید؟ اگر پاسخ مورد دوم باشد شاید نباید این کار را بکنید چون معمولاً باعث می‌شود شریک جنسی‌تان را تحت فشار بسیاری بگذارید و او از این تجربه لذت نبرد. پس پیش از شروع کار از او بپرسید که این موضوع برای انها نیز جذاب است یا خیر و دلیل این که با این مساله تحریک می‌شوند را بپرسید.

بیشتر بخوانید . . .
پوزیشن جنسی دو زیست

برای مشاهده کامل این محتوا و فایل های دانلودی باید عضویت کاربر ویژه را خریداری نمایید 

نام‌نویسی حساب جدید

لطفا نوع اشتراک خود را انتخاب کنید

دیدگاه خود را درج کنید