هلوکس - راهنمایی برای روابط عاشقانه بهتر و سلامت شما
جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. 20 نکته درباره‌ی پیش‌نوازی و عشق‌بازی برای مردان
20 نکته درباره‌ی پیش‌نوازی و عشق‌بازی برای مردان

20 نکته درباره‌ی پیش‌نوازی و عشق‌بازی برای مردان

در این مقاله درباره‌ی‌ 20 نکته، تکنیک و ایده‌ی‌ مختلف پیش‌نوازی برای مردان توضیح داده می‌شود. می‌توانید با استفاده از این نکته‌ها عملکرد بهتری در تخت‌خواب و هنگام سکس داشته باشید.

بیشتر اوقات پیش‌نوازی و عشق‌بازی را فراموشش می‌کنید، در حالی که یکی از بخش‌های اصلی سکس است. زنان با پیش‌نوازی گرم می‌شوند و در حس و حال سکس قرار می‌گیرند. به علاوه؛ پیش‌نوازی به آن‌ها کمک می‌کند زودتر به ارگاسم برسند.
بیشتر مردان این موضوع را نمی‌دانند، ولی به‌طور میانگین ۵ دقیقه طول می‌کشد تا مرد سالم به اوج لذت جنسی برسد. در مقابل، به‌طور میانگین ۱۷ دقیقه طول می‌کشد تا زن سالم به اوج لذت جنسی برسد. به این فاصله «شکاف ارگاسم» می‌گویند.

20 نکته درباره‌ی پیش‌نوازی و عشق‌بازی برای مردان

یکی از پژوهش‌های انجام‌شده در این مورد نشان می‌دهد که از بینِ بیش از ۸۰۰۰ زن، فقط ۶٪شان از طریق رابطه‌ی‌ واژنی به ارگاسم می‌رسند. بنابراین اگر پیش‌نوازی را حذف کنید، این احتمال وجود دارد که طرف مقابل‌تان به اندازه‌ی‌ شما از سکس لذت نبرد و اگر تصور می‌کنید که واقعاً لذت می‌برد، به احتمال زیاد شریک جنسی‌تان ادای لذت بردن درمی‌آورد. پیش از این‌که به اصل موضوع پرداخته شود، بهتر است کمی با آناتومی زنان آشنا شوید:

 

آناتومی زنان و دلیل اهمیت پیش‌نوازی

بدن زن بسیار پیچیده‌تر از بدن مرد است. زنان معمولاً نمی‌توانند سریعاً با یک فرمان دست به کار شوند. به علاوه؛ زنان بیشتر از این‌که با نگاه تحریک شوند، با حس لامسه تحریک می‌شوند. حالا متوجه شدید چرا پیش‌نوازی برای زنان مهم است؟

  • کلیتوریس چیست؟
    کلیتوریس نقطه‌ی‌ مرکزی لذت در بدن زنان است. در آلت تناسلی زن و داخل واژن عصب‌های زیادی وجود دارد، با این حال لذت دقیقاً همینجا اتفاق می‌افتد.
  • کلیتوریس کجاست؟
    پیدا کردن کلیتوریس آسان‌تر از چیزی است که بیشتر مردان تصور می‌کنند. لبه‌های داخلی آلت تناسلی زن پوششی روی کلیتوریس ایجاد می‌کنند. کلیتوریس در واقع جوانه‌‌ی کوچکی‌ست که کمی به سمت بیرون متمایل شده است. چین‌های پوستی دور کلیتوریس از تحریک مستقیم آن محافظت می‌کند. حداقل ۱۵۰۰۰ عصب در کلیتوریس وجود دارد، به همین دلیل تماس مستقیم با آن می‌تواند منجر به تحریک شدید شود.
  • نقطه‌ی‌ G چیست؟

در سال 195، یک متخصص زنان به نام “ارنست گرانفبرگ” نقطه‌‌ای را داخل واژن کشف کرد. وقتی این نقطه تحریک می‌شود، لذت جنسی فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌شود. برخی ادعا می‌کنند که تحریک این نقطه باعث انزال زن می‌شود. این دانشمند خوش‌شانس فامیلی خودش را روی این نقطه گذاشت و الان این نقطه از واژن را به نام نقطه‌ G می‌شناسند.

نقطه G کجاست؟
پیدا کردن نقطه G کمی سخت‌تر از یافتن کلیتوریس است. این نقطه کمی برجسته و ناهموار است و در دیواره‌ی بالایی و داخلی واژن قرار دارد. همه‌ی زنان دقیقاً نمی‌دانند که این نقطه کجا قرار دارد، اما با آزمون و خطا حین پیش‌نوازی می‌توانید این نقطه را پیدا کنید و از این کار کلی لذت ببرید.

 

 

1.اتاق را برای سکس آماده کنید

خیلی از مردان در حین سکس توانایی دیدشان محدود می‌شود. آن‌ها کارهایی را که وقت سکس انجام می‌دهند فراموش می‌کنند. زنان به راحتی با محیط و کارهایی که باید انجام شود، حواس‌شان پرت می‌شود. اگر می‌خواهید شریک عاطفی‌تان را به اتاق خواب دعوت کنید، حتماً از قبل اتاق و محلفه‌ها را مرتب کنید. لباس‌های کثیف را جمع کنید و اتاق‌تان را تمیز کنید. فضای اتاق را برای رابطه جنسی آماده کنید. نور اتاق را کم کنید، شمع روشن کنید، موسیقی بگذارید، یا حداقل تلویزیون و لپ‌تاپ‌تان را خاموش کنید.

 

2.لباس‌تان را با آرامش دربیاورید

اگر می‌خواهید پیش‌نوازی کنید، سعی کنید جلوی چشمان پارتنرتان لباس‌های‌تان را درآورید. اگر بخشی از فرایند پیش‌نوازی را به درآوردن لباس اختصاص دهید، درنظر طرف مقابل اغواکنند‌ه‌تر و تحریک‌کننده‌تر خواهید بود. شاید کمی سخت باشد که بخواهید آهسته پیش بروید و زودتر بدنش را ببینید. شریک عاطفی شما عاشق مکثی‌هایی از که حین در آوردن هر لباس ایجاد می‌شود. او عاشق این است که وقتی لباس‌ها را یکی‌یکی درمی‌آورید، به بدنش توجه کنید.
ابتدا بعد پیراهن او را دربیاورید و شانه‌ها و بازوهایش را لمس کنید. به آرامی شلوارش را درآورید و پاها و رآن‌هایش را ببوسید، لمس کنید، یا کارهای معمول خودتان را انجام دهید. سینه‌بند او باز کنید و سینه‌هایش را نوازش کنید.  و … متوجه شدید؟

 

3.در حین پیش‌نوازی سراغ کلیتوریس و نقطه‌ی G بروید، نه این‌که اول از همه مشغول آن‌ها شوید

حتما مادرتان به شما یاد داده است که اول غذا بخورید و بعد سراغ دسر بروید. کلیتوریس و نقطه‌ی G نقطه‌های مهمی از بدن زن هستند و باید راجع به آن‌ها آگاه باشید، ولی نباید پیش‌نوازی را از آنجا شروع کنید. پیش‌نوازی قبل از سکس یعنی تشویق طرف مقابل‌تان به گرم‌شدن و آماده شدن. اگر پارتنرتان هنوز تحریک نشده باشد، با تحریک کلیتوریس یا نقطه‌ G در ابتدای آمیزش جنسی نمی‌توانید کاری از پیش ببرید.

 

4.سرعت‌تان را کم کنید و بگذارید پارتنرتان منتظر باشد و کارهای شما را حدس بزند

با نکته‌هایی که در بخش‌های قبل گفته شد، کمی رابطه جنسی‌تان را عمیق‌تر کنید. آهسته عمل کنید. این کار می‌تواند در پیش‌نوازی معجزه کند. البته این کار بزرگ‌ترین چالش برای مردهاست. بله شما هیجان‌زده هستید و تحریک شده‌اید و او هم همین طور است. اما بهتر است در کل فرایند رابطه جنسی، تجربه مهم و فوق‌العاده‌ای خلق کنید: لذت پیش‌بینی. آرام باشید. این بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید

 

۱. لذت انتظار: لذتی که هنگام انتظار چیزی که می‌خواهیم تجربه می‌کنیم. مثلاً هوس پیتزا کردید، پیتزا را سفارش می‌دهید و منتظر می‌مانید تا پیتزا را تحویل‌تان بدهند. این همان لذت انتظار است.
۲. لذت پایانی: وقتی چیزی که آرزویش را داشتید به دست می‌آورید، این لذت را تجربه می‌کنید. وقتی اولین گاز را از پیتزا می‌زنید، لذت پایانی را تجربه می‌کنید.
وقتی‌ می‌خواهیم از سکس حرف بزنیم، ایجاد کشش جنسی و دستیابی به بالاترین حالت لذت، لذت انتظار است. و انتظار هم اصلی‌ترین لذت جنسی است. به علاوه، این مسئله هم برای مردان و هم زنان صادق است. البته آرام بودن برای بعضی از مردها سخت است، مخصوصا این‌که پیش‌نوازی کاری کاملا دو طرفه است و پارتنرتان شما را به شدت تحریک کرده است.

بیشتر بخوانید . . .
چگونه ارگاسم واقعی زنان را تشخیص دهیم

 

5.از سوال پرسیدن نترسید

هدف شما این است که او را تحریک کنید، اما اگر درگیر این هستید که پارتنرتان چه چیزی دوست دارد، کافی‌ست سوال کنید. بیشتر زنان از سوال‌های بی‌پرده استقبال می‌کنند. این مسئله نشان می‌دهد که شما دوست دارید همان‌گونه که او می‌خواهد لذت ببرد، به او لذت بدهید و این به خودی خود تحریک‌کننده است. سوال‌های بچه‌گانه نپرسید. کمی فکر کنید یا برای شروع حرف‌های رک و بی‌پرده از او راهنمایی بخواهید.
مثلا:
بهم نشون بده دوست داری دستام کجات باشه…
وقتی اینجا (اسم آن عضو از بدن را بگویید)رو می‌مالم خوشت میاد؟
بهم بگو دوست داری با دهنم چه کار کنم؟
ممکن است پارتنرتان کمی در تخت خجالتی باشد و مستقیماً به سوال‌های‌تان جواب ندهد، اما آنچه دوست دارد به او نشان دهید. همین‌کار به‌طرز خارق‌العاده‌ای تحریک‌کننده است. با این کار می‌توانید با روش‌های مختلف پیش‌نوازی کنید.

 

6.از تخت یا حتی خانه خارج شوید

سکس و پیش‌نوازی فقط در تخت‌خواب اتفاق نمی‌افتد. اتاق‌های دیگر خانه را امتحان کنید. مطمئن باشید با پیش‌نوازی در جاهای دیگر می‌توانید هیجان زیادی را تجربه کنید. پیش‌نوازی را از اتاق پذیرایی شروع کنید، وقتی که پارتنرتان در اتاق پذیرایی مشغول تا کردن لباس‌هاست، پیش‌نوازی با او را شروع کنید، یا همراه او به زیر دوش بروید و زیر دوش حال کنید. ممکن است در نهایت کار به تخت‌خواب بکشد، اما پیش‌نوازی در اتاق‌های مختلف خانه می‌تواند پارتنرتان را تا حد زیادی تحریک کند. فراموش نکنید که بیرون آمدن از خانه می‌تواند تجربه جنسی فوق‌العاده‌ای باشد. برای چند شب در جایی خارج از شهر اتاقی در هتل اجاره کنید و در حین سفر جاهای مختلف توقف کنید و پیش‌نوازی کنید.

 

7.تمیز و آراسته و سکسی باشید

با پوست تمیز و آلتی که زیر شلوارهای سکسی به خوبی تمیز شده است، طرف مقابل را شیفته‌ خودتان کنید. ممکن است باورش برای شما سخت باشد، ولی همه این‌ها برای خانم‌ها اغواکننده است. فقط دنبال شرت سکسی نباشید (مگر این‌که پارتنرتان می‌خواهد). تمیز باشید، لبخند بزنید و با یک لباس سکسی جذاب ظاهر شوید. تمام این کارها آسان‌ترین روش برای تحریک یک زن است. موهای زائد بدن‌تان را تمیز کنید. ممکن است پارتنرتان راجع به این مسئله چیزی نگوید، اما قطعا تلاش‌های شما را تحسین می‌کند.

 

8.به پارتنرتان اجازه دهید کنترل سکس را در دست بگیرد

این‌که همیشه شما سکس را مدیریت می‌کنید، خوشایند نیست. اجازه دهید پارتنرتان هم این کار را بکند. ارزشش را دارد. وقتی پارتنرتان کار را شروع می‌کند، با پاسخ‌دادن و تشویق‌کردن به او نشان دهید که لذت می‌برید. وقتی ببینید پارتنرتان با مدیریت تمام حرکات چقدر تحریک می‌شود، متحیر می‌شوید.

 

9.پارتنرتان را درست ببوسید

پیش‌نوازی فقط به لمس پرشوروشوق دو طرف خلاصه می‌شود و ممکن است اصلا وارد دستگاه تناسلی نشود. بوسیدن یکی از قدیمی‌ترین شکل‌های پیش‌نوازی احساسی برای زنان است. در بوسیدن حرفی بین زوجین ردوبدل نمی‌شود، ولی ارزش زیادی برای زنان دارد.
اگر قبلا همه‌ صورت پارتنرتان را تف‌مالی می‌کردید، باید بدانید که به‌طور کل بوسیدن را اشتباه انجام داده‌اید.
اگر طعم لوزه‌های پارتنرتان را هم می‌دانید، احتمالا کار را اشتباه انجام دادید و پارتنرتان هم احساس می‌کند که به او بی‌احترامی‌ کردید.
بوسه‌های تند روی لب‌ اشتباه است. این کار باعث ترک خوردن لب پارتنرتان می‌شود.
او را به آرامی و محکم ببوسید و فقط روی دهانش تمرکز نکنید. روی گردن، گوش‌ها و گونه‌هایش را هم ببوسید. در کل زمان بوسیدن، لب‌های‌تان را به او نچسبانید. از انواع بوسه‌ها برای بوسیدن پارتنرتان استفاده کنید.

 

10.فراموش نکنید که پیش‌نوازی را خارج از تخت‌خواب شروع کنید
پیش‌نوازی قبل از این‌که پارتنرتان را لمس کنید شروع می‌شود. اگر در طول روز حواس‌تان به او نبوده است، یا سرتان شلوغ بوده است و توجهی به او نکردید، یا به نیازهای بیرون تخت او بی‌توجه بوده‌اید، به سختی می‌توانید حال و هوای پارتنرتان را عوض کنید. در چنین شرایطی، روش‌های پیش‌نوازی به سختی عمل می‌کنند. بنابراین بیرون از تخت هم حواس‌تان به پارتنرتان باشد. کمی از وقت‌تان را با او بگذرانید و به او نشان دهید که برایش مهم هستید. به پارتنرتان ثابت کنید که قبل از هرگونه تلاش برای پیش‌نوازی و شروع سکس، او را دوست دارید.

 

11.برای پارتنرتان یک نامه‌ی عاشقانه ( و البته سکسی) بنویسید

الان با وجود گوشی‌های هوشمند دیگر کسی نامه‌ نمی‌نویسد. بنابراین نامه‌ عاشقانه کاغذی هم وجود ندارد. اما نامه‌ای که با دست‌خط خودتان نوشته‌شده است، ارزشش هزارمرتبه بیشتر از نامه‌ها و پیامک‌های الکترونیکی است. نامه‌ می‌تواند به خوبی عشق شما را به پارتنرتان نشان دهد. سعی کنید در نامه‌تان علاوه بر عشق و دوست‌داشتن، کمی پیش‌نوازی هم اضافه کنید.
• از کارهایی که پارتنرتان قبل یا در حین سکس انجام می‌دهند بنویسید و به او بگویید که چقدر از این کارها لذت می‌برید.
• از بدن پارتنرتان تعریف کنید و به او بگویید که از کدام ویژگی بدن او بیشترین لذت را می‌برید.
• به او بگویید چه کاری می‌خواهید با او انجام دهید.

 

12.با انگشتان جادویی‌تان پارتنرتان را ماساژ دهید
سکس و لمس‌کردن در رابطه جنسی چیزهای فوق‌العاده‌ای هستند، ولی ماساژ عاشقانه چیزی دیگری برای پارتنرتان است و لذت دیگری برای او دارد. با این کار پارتنرتان متوجه می‌شود که مراقب او هستید، ستایشش می‌کنید و دوستش دارید. به علاوه با ماساژ می‌توانید پارتنرتان را آرام کنید و مانع مقاومت او در مراحل بعدی سکس شوید. بنابراین برای این‌که همه چیز را برای تجربه یک لذت فوق‌العاده آماده کنید، نورها را کم کنید، به آرامی لباس او درآورید و پارتنرتان را به یک ماساژ آرام و سکسی دعوت کنید

 

13.بدن خود را بشناسید و سعی کنید انزال‌تان را به تنهایی کنترل کنید

هرچقدر بیشتر بدن‌تان را بشناسید، بهتر می‌توانید آن را کنترل کنید. برای همین اکتشاف بدن‌ خودتان یک نکته‌ مهم در پیش‌نوازی است، حتی اگر در مراحل پیش‌نوازی نباشد. برای کنترل انزال روش‌های متعددی وجود دارد، مثل پیدا کردن نقطه بدون بازگشت و استفاده از بازخورد بدن‌تان برای عقب‌نشینی، کم‌کردن سرعت و جلوگیری از انزال. افرادی که مشکل انزال زودرس دارند، ممکن است نتوانند بیشتر از دو دقیقه رابطه جنسی را انجام دهند، اما در حالت عادی، به‌طور میانگین 5 دقیقه طول می‌کشد که به انزال برسند. با استفاده از محصولاتی مثل اسپری تأخیری، می‌توانید حساسیت حساس‌ترین جاهای کیر‌تان را از بین ببرید. این‌کار زمان انزال را به تعویق می‌اندازد و در طول پیش‌نوازی یا سکس لذت بیشتری به پارتنرتان می‌دهد.

بیشتر بخوانید . . .
یافتن نقاط اصلی جنسی زنان

 

14.کمی صحبت کنید، اما زیاد صحبت نکنید

کمی بی‌ادبانه و سکسی صحبت‌کردن می‌تواند گرمای رابطه شما را افزایش بدهد. اما باید مراقب کلماتی که استفاده می‌کنید باشید. با صحبت‌کردن می‌توانید حال و هوای پارتنرتان را به لحظه‌ حال و رابطه بیاورید. سعی‌ کنید مطابق علائق پارتنرتان صحبت کنید.
هر زنی علاقه‌مندی‌های خودش را دارد. زنان شبیه به هم نیستند. بنابراین شما به‌عنوان کسی که می‌خواهد رضایت پارتنرتان را در رابطه جلب کنید، کارتان سخت‌تر می‌شود.
برخی از زنان با به‌کاربردن اصطلاح عامیانه راجع به اندام‌شان ناراحت می‌شوند. بعضی‌ها هم از صحبت‌های بی‌ادبانه شما لذت می‌برند و دوست دارند بیشتر از اصطلاح‌های زشت و عامیانه سکس استفاده کنید. بعضی‌ها با کلمات رمانتیک و عبارت‌های عاشقانه حین پیش‌نوازی تحریک می‌شوند. برای همین با توجه به علاقه‌مندی‌های پارتنرتان پیش بروید و چیزهایی که دوست دارد بگویید.

 

15.درباره‌ی تخیلات جنسی‌تان با پارتنرتان صحبت کنید
هم مردان و هم زنان دوست دارند راجع به تخیلات جنسی شریک عاطفی‌شان راجع به خودشان بدانند. حتی اگر پارتنرتان هنوز تخیلات جنسی‌اش را به شما نگفته است، درباره خیال‌های خودتان با او حرف بزنید. اگر کمی خجالت می‌کشید، افکارتان را بنویسید. اگر پارتنرتان خواسته‌ها و آرزوهای جنسی شما را بداند، احتمالاً تلاش می‌کند که آن‌ها را برآورده کند و حتی ممکن است آرزوهای جنسی خودش را برای شما بازگو کند. همین تبادل صمیمانه رویاهای جنسی می‌تواند گرمای رابطه را بیشتر از آنچه که تصورش می‌کنید افزایش دهد.

 

16.مجموعه‌ای از وسایل پیش‌نوازی را جمع‌آوری کنید

چند ابزار جذاب هستند که واقعا می‌توانند هیجان پیش‌نوازی قبل از سکس را بیشتر کنند. لازم نیست از همه این ابزارها استفاده کنید، اما مجموعه ابزار مخصوص خودتان را برای پیش‌نوازی درست کنید. یک مجموعه وسایل پیش‌نوازی باید شامل وسایل زیر باشد:
• روان‌کننده یا لیزکننده با پایه آب یا روغن طبیعی مثل روغن نارگیل
• چند ابزار فانتزی مثل چشم‌بند
می‌توانید از ابزارهای بیشتری برای پیش‌نوازی استفاده کنید. ولی چند تا ابزار ساده آمادگی شما را نشان می‌دهد.

 

17.تحقیق کنید

گوگل بهترین دوست شماست. سعی کنید برای پیدا کردن نکته‌های مربوط به پیش‌نوازی از گوگل کمک بگیرید. بسیاری از مردان از تکنیک‌های مختلف پیش‌نوازی آگاه نیستند. بدون هیچ خجالتی از گوگل یا موتورهای جست‌وجوی دیگر برای پیدا‌کردن نکته‌ها و روش‌های مربوط به پیش‌نوازی استفاده کنید. راهنماهای توضیحی، ویدئوهای مربوط به پیش‌نوازی و تصاویر پیش‌نوازی بسیاری وجود دارند، می‌توانید از این منابع چیزهای زیادی یاد بگیرید.
زنان شبیه به هم نیستند. در مورد نحوه کار بدن زنان چیزهای زیادی وجود دارد که باید بدانید. برای کشف بدن زنان به کمی وقت و تلاش نیاز دارید. بعد از انجام این کارها هم خودتان و هم پارتنرتان از نتیجه کار راضی خواهید بود

 

18.کاری را که بیشتر دوست دارد بیشتر انجام دهید

اگر از زمانی که با شریک‌ عاطفی‌ و جنسی‌تان بوده‌اید چند وقتی می‌گذرد، احتمالاً می‌دانید که چه چیزهایی را در پیش‌نوازی دوست دارد. ممکن است کارهایی که انجام می‌دهید تکراری به نظر برسد، اما اشکالی ندارد. چون شما می‌دانید چه روشی موثر است و پارتنرتان چه چیزهایی را دوست ندارد. اگر ماساژهای عاشقانه را دوست دارد، ماساژش دهید. اگر از رابطه دهانی لذت می‌برد، با رضایت این کار را بکنید. اگر از وسیله یا اسباب‌بازی خاصی خوشش می‌آید، از آن استفاده کنید. کشف و استفاده از وسایل و تکنیک‌های جدید حین پیش‌نوازی مشکلی ندارد. ولی روند مشخص و تعیین‌شده پیش‌نوازی را فدای چیزهای جدید نکنید. تکنیک‌ها و وسایل جدید را امتحان کنید، اما از پیش‌نوازی همیشگی‌تان غافل نشوید.

 

19.کمی خشونت یا بی‌دی‌اس‌ام را چاشنی رابطه‌تان کنید

شاید شما یا پارتنرتان از چیزهای مربوط به بی‌دی‌اس‌ام (BDSM) حین رابطه جنسی لذت نبرید، ولی بی‌دی‌اس‌ام چیزی عجیب غریب و به معنای استفاده از لباس چرمی یا شلاق نیست. بعضی از افراد با کمی رابطه بی دی اس ام تحریک می‌شوند، مثلا:
• ضربه‌ به باسن
• گاز گرفتن آهسته
• مهارکردن و بستن
این کارها را با پارتنرتان امتحان کنید و به او بگویید که هر وقت احساس ناراحتی کرد و راحت نبود به شما بگوید. خودتان هم حتما در صورت ناراحتی ادامه ندهید.

 

20.بدانید که چه زمانی وقت پیش‌نوازی تمام است و باید سر اصل مطلب بروید
همان‌طور که گفتیم پیش‌نوازی مهم و فوق‌العاده است. در واقع پیش‌نوازی مثل یک بسته چیپس برای زندگی جنسی به حساب می‌آید. ولی گاهی اوقات، نادیده‌گرفتن این کار و رفتن سر اصل مطلب کاملا درست است و هیچ مشکلی ندارد. نکته اصلی این است که پارتنرتان را بشناسید و بدانید که چه زمانی بدون تشویق‌های عادی برای انجام سکس آماده است. عبارت‌ها و کلمات جنسی مخصوص رابطه‌ خودتان را داشته باشید، با این کار دیگر نیازی به گرم کردن رابطه ندارید و می‌توانید مستقیما سراغ سکس بروید.

 

نتیجه‌گیری
زنان قبل از سکس با پیش‌نوازی تحریک می‌شوند. برخلاف مردان، زنان در شروع آمیزش جنسی به اندازه مردان آماده رابطه نیستند و تحریک جسمی آن‌ها کمی پیچیده‌تر است. اگر پیش‌نوازی را در زمان درستی انجام دهید، پارتنرتان به نقطه اوج سکس نزدیک‌تر می‌شود. یعنی احتمالاً نمی‌توانید قبل از این‌که پارتنرتان کارش تمام شده است، به ارگاسم برسید. البته، استفاده از اسپری تاخیری کمک بزرگی به این مسئله می‌کند.

 

منبع : https://www.promescent.com/blogs/learn/foreplay-tips-for-men

 

 

دیدگاه خود را درج کنید