هلوکس - راهنمایی برای روابط عاشقانه بهتر و سلامت شما
جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. 21 نکته برای اولین رابطه جنسی مخصوص مردان
21 نکته برای اولین رابطه جنسی مخصوص مردان

21 نکته برای اولین رابطه جنسی مخصوص مردان

اگر مردی باکره هستید و تا‌به‌حال رابطه جنسی نداشته‌اید، انتظار برای اولین سکستان در عین هیجان، می‌تواند استرس‌زا نیز باشد. در این مطلب هرچه که لازم است بدانید را آورده‌ایم.

 

مردان به اندازه زنان در زمینه جنسی «تابو» (taboo) ندارند. با این وجود، قانون نانوشته‌ای نیست که صحبت‌کردن درباره مردان باکره را منع کند.
حتی اعتراف به باکرگی از سوی مردان نیز بسیار پذیرفته‌شده است که اتفاقاً خودش مشکلی بزرگ است.
زنان که باکرگیشان حالت اجتماعیِ پذیرفته‌شده‌ای است، به منابع فراوانی از توصیه‌ها و نکته‌ها دسترسی دارند؛ مثل دوستان، هزاران نشریه سبک زندگی و منابع بی‌پایان اینترنتی.
اما دقیقاً عکس این قضیه برای مردان صادق است. هر راهنمایی یا نکته مناسب، زیر خروارها مزخرف و چرند و افسانه پنهان است.


مردان باکره و چیزهایی که باید درباره اولین سکس بدانند

اگر مردی باکره هستید، احتمالاً از خود می‌پرسید که چطور حتی به سکس‌داشتن نزدیک شوید. البته احتمالاً دوست‌دختر دارید، شاید هم نه. بنابراین ابتدا لازم است درباره چیزهای بسیار مهمی حرف بزنیم که قبل از اولین سکس باید حل و فصل شوند.
اول، چندساله‌اید؟ اگر زیر 18 سال هستید، اول خوب فکر کنید که آیا خود و پارتنرتان برای مدیریت چنین شرایطی به‌قدر کافی بالغ هستید یا نه. البته که فکر می‌کنید بالغید. اما سکس مسئولیت‌های فراوانی به‌دنبال دارد.
حتی اگر بالای 18 سال هستید، کماکان باید حواستان به چیزهایی باشد، مثلاً اگر روش جلوگیری از بارداریتان اثر نکرد، باید بدانید که آمادگی والدشدن را دارید یا نه. اگر این اتفاق افتاد چگونه مدیریتش می‌کنید؟
این حرف‌ها اصلاً سکسی و رومانتیک نیستند، اما پرسش‌هایی بسیار واقعی هستند که قبل از سکس‌داشتن باید به آن‌ها خوب فکر کنید.
پرسش بعدی این است که با چه کسی می‌خواهید سکس کنید؟ فرض کنید که دوست‌دختر دارید. از خودتان بپرسید که آیا عاشقش هستید؟ یا نه، فقط با او هستید که دوست‌دختر داشته باشید؟
سکس اول باید با کسی باشد که واقعاً به او اهمیت می‌دهید. این‌که مردها چنین حسی داشته باشند اصلاً عجیب و بد نیست.
اگر دوست‌دختر دارید اما واقعاً به او کشش ندارید و فقط می‌خواهید سکس را تجربه کنید، از خودتان بپرسید که آیا چنین کاری با او درست است یا نه. هرچند که مردی باکره هستید، او نیز ممکن است باکره باشد و بخواهد اولین سکسش خاص باشد و با کسی اتفاق بیفتد که واقعاً به او فراتر از سکس اهمیت می‌دهد. پس باید احساسات او را نیز در نظر بگیرید.
اگر دوست‌دختر ندارید، پرسش‌های مهم‌تری هستند که باید از خود بپرسید. اگر قصد دارید برای اولین سکس با دختری باشید که زیاد نمی‌شناسید، یا دوست‌دخترتان نیست، باید بسیار احتیاط کنید.
همه باکره‌ها لحظات اولین سکس را تا آخر عمر به‌خاطر می‌آورند. پس این تصمیمات بسیار مهمند.
وقتی مطمئن شدید که با چه کسی قرار است سکس کنید، مطمئن شوید که زمان درستی را انتخاب کرده‌اید. خاص‌ترین زمان ممکن را انتخاب کنید. خاطره اولین سکس روی صندلی عقب ماشین یا در یک مهمانی جالب نیست. پس باید خاص باشد. در بهترین حالت باید روی تخت اتفاق بیفتد و کسی یا چیزی مزاحم کارتان نشود.
هم‌چنین باید تلاش کنید که برای دختر هم تبدیل به اتفاقی خاص شود. برایش گل بخرید، به شام دعوتش کنید، کمی شامپاین برایش بریزید و هر کار دیگری را انجام دهید که فکر می‌کنید آن لحظه را خاطره‌انگیز می‌کند.
ممکن است همۀ این پیشنهادها خیلی آرمانی و رویایی به‌نظر برسند، اما فراموش نکنید که دفعه اول تکرارشدنی نیست. امکان ندارد که بتوانید به عقب برگردید و دوباره انجامش بدهید. پس بهتر است تا حد توان تلاش کنید که عالی اتفاق بیفتد، هم برای خودتان و هم پارتنرتان.

بیشتر بخوانید . . .
پوزیشن شور جنسی

دخول در سکس برای مردان باکره

کاملاً طبیعیست که برای اولین تجربه جنسی واقعی وحشت کنید و ایرادی ندارد که از جای دیگری کمک بگیرید. دقیقاً همین‌جاست که برای خوانندگان این متن پا پیش می‌گذاریم و راهنماییشان می‌کنیم. حتماً پرسش‌هایی دربارۀ همه‌چیز برایتان پیش آمده، مثلاً این‌که مرد باکره چند دقیقه می‌تواند سکس کند یا چه پوزیشن‌هایی مناسب است.
پس بدون فوق وقت به پرسش‌های اجتناب‌ناپذیر می‌پردازیم. با این توصیه‌ها می‌توانید یکی از لذت‌بخش‌ترین احساس دنیا را یاد بگیرید و تجربه کنید.


1. سکس همه‌چیز نیست
این نکته به‌نظر کمی متناقض، اما کاملاً درست است. سکس بخش بزرگی از رابطه است اما شامل همه‌چیزِ رابطه نیست.
زنی که می‌خواهید با او سکس کنید، شما را به‌خاطر چیزی که هستید دوست دارد. پس اگر همه‌چیز طبق برنامه قبلی پیش نرفت، قرار نیست شما را دور بیندازد. اگر هم چنین کرد، پس نبودنش بهتر از بودنش است.


2. مراقب باورهای نادرست باشید
مردها با گفتن باورهای عامیانه دربارۀ سکس به باکره‌ها، آن‌ها را دست می‌اندازند. پس مراقب باشید که چه‌کسی راهنماییتان می‌کند و مطمئن شوید که هر چرندی را باور نکنید.


3. دودوتا چارتا نکنید
کمیّت تضمین‌گرِ عشق‌بازیِ خوب نیست. مردهایی به شما خواهند گفت که در عشق‌بازی بهترینند، فقط چون با زنان بسیاری خوابیده‌اند.
اما سکسِ خوب با ماندن کنار یک زن و کاوش یک‌دیگر آموخته می‌شود. اما افرادی که با زنان زیادی در حد یک سکس رابطه دارند، در عمل هردفعه که سراغ زن دیگری می‌روند باید از صفر شروع کنند.
پس از تنها 3 یا 4 مرتبه سکس با یک زن، در مورد چیزهایی که زن را خوشحال می‌کند آن‌قدر نکته می‌آموزید که آن افراد پس از 20 مرتبه سکس با زنان مختلف هم نمی‌توانند.


4. اندازه اهمیتی ندارد
اندازه آلت تناسلی، نگرانی شایع مردان باکره است که واقعاً برای بیشتر زنان اهمیتی ندارد. حتی اگر طول آلتتان از میانگین کمتر است، راه‌های زیادی برای جبرانش دارید (به نکته 10 مراجعه کنید).


5. تمیز باشید
لازم به یادآوری نیست چون کاملاً واضح است، اما قبل از سکس باید خود را بادقت تمیز کنید چون قرار است برای سکس لخت شوید. مخصوصاً به نظافت جاهایی اهمیت بدهید که در حالت عادی آشکار و برهنه نیستند.


6. غذای خوب بخورید
رژیم غذایی بخش مهمی از آماده‌سازی برای سکس است. مثلاً باید از غذاهای سنگین مثل گوشت چرب، لبنیات و سیب‌زمینی اجتناب کنید.
اما غذاهایی هم هستند که عملکردتان را بهتر می‌کنند، غذاهایی که حالتان را برای سکس آماده می‌کنند و به «خوراکی‌های شهوت‌آور» (aphrodisiacs) معروفند.


7. روراست باشید
به پارتنرتان بگویید که باکره هستید. بسیاری زنان این حرف را خوشایند و پسندیده تلقی می‌کنند و خوشحال می‌شوند که برای دفعه اولتان به شما کمک کنند.


8. مشکلات عملکردی
اگر عملکرد جنسیتان مشکل داشت، تعجب نکنید. مشکلاتی مانند اختلال در نعوظ یا انزال زودرس در دفعه اول طبیعیست که علتش تحریک بیش‌ازحد یا اضطراب است.
پس نگران نباشید. این مشکلات پس از چند مرتبه تجربه خودبه‌خود حل می‌شوند.


9. پیوستگی را حفظ کنید
آهستگی و پیوستگی کلید تجربۀ رضایت‌بخش هستند. قرار نیست به‌خاطر زودتر به‌پایان‌رساندن سکس پیروز میدان باشید، با این‌کار فقط خود را از داشتن تجربه لذت‌بخش محروم می‌کنید.


10. پیش‌نوازی هرچه بیشتر بهتر
معمولاً زنان نمی‌توانند بدون پیش‌نوازی مستقیماً وارد سکس شوند، پس این‌جاست که پیش‌نوازی لازم است. دست، زبان و لب بخش‌های جدانشدنی عشق‌بازی در سکس هستند. قاعده این است که عشق‌بازی و پیش‌نوازی باید بیش از دخول طول بکشد.


11. آماده باشید
مرد باکره بودن به معنای لازم‌نبودن آمادگی نیست. قطعاً به بیش از یک کاندوم برای دفعه اول نیاز دارید. هم‌چنین باید مقداری روان‌کننده نیز همراه داشته باشید که اگر پارتنرتان به‌اندازه کافی خیس نبود، از آن استفاده کنید.
مطمئن شوید که همه‌چیز آماده است تا مجبور به وقفه‌های ناگهانی و ضدحال نشوید.

بیشتر بخوانید . . .
پوزیشن جنسی سراب

12. نشانه‌ها
بهترین راه برای تشخیص این‌که اوضاع چطور پیش می‌رود، توجه به واکنش‌های زن است. اگر فقط دراز کشیده و به سقف زل زده، پس یعنی باید کار دیگری انجام دهید. اما اگر بالذت ناله می‌کند و نفس می‌زند، احتمالاً کارتان خوب است.


13. الگوها
اگر الگویی دارید که از او تقلید می‌کنید، مطمئن شوید که الگوهایتان پورن‌استارهای مرد نیستند. برخلاف چیزی که بیشتر مردها ادعا می کنند، اگر هر کدام از آن حرکات را در واقعیت روی زنی اجرا کنید، وحشت می‌کند.
پس حرکت‌های سینمایی پورن را فراموش کنید و در عوض به زبان بدن او گوش کنید.


14. پرسش‌گر باشید
جداً اگر نمی‌دانید باید چه کنید یا نمی‌دانید کاری که می خواهید بکنید درست است یا نه، کافیست بپرسید.
زنان واقعاً نسبت به این چیزها پاسخ می‌دهند و خوشحال می‌شوند که شما را دربارۀ بدنشان راهنمایی کنند. اگر مرد باکره هستید، این نکته بسیار مهم است.


15. تحمیل نکنید
اگر قصد دخول دارید و به‌نظر می‌رسد به‌راحتی آلتتان داخل نمی‌رود، بازور فشارش ندهید. در هر صورت آهسته و بادقت رفتار کنید و کمی بیشتر پیش‌نوازی کنید.


16. سکس بیش از یک وظیفه است
لازم به ذکر است که سکس باید لذت‌بخش باشد. پس از آن لذت ببرید. غرق در لحظه و یک‌دیگر شوید و لذتی را تجربه کنید که فقط در سکس یافت می‌شود.


17. کدام پوزیشن؟
چند پوزیشن را اجرا کنید تا ببینید کدام یک برای شما بهتر است. اما به هیچ وجه بیش‌ازحد پوزیشن عوض نکنید و درموردش نگران نباشید. شما شخصیتی خیالی در پورن نیستید. اگر لذت می‌برید، به روند کار ادامه بدهید و اجازه دهید بدن‌هایتان خودشان تصمیم بگیرند.


18. ارگاسم
بالاخره اتفاق می‌افتد و شگفت‌انگیز خواهد بود. فقط مطمئن شوید که تا حد ممکن خودتان را نگه دارید تا پارتنرتان هم لذت ببرد.
اما اگر قبل از او ارضا شدید، نگران نباشید. اما باید مطمئن شوید که به ارضاشدن او نیز کمک کنید.


19. پیوند و هم‌بستگی
پس از سکس زمانی را به بغل‌کردن و حرف‌زدن بپردازید. با این‌کار می‌توانید تجربه اولتان را برای هم بیان کنیدو شک‌ها و نگرانی‌های خود را پشت سر بگذارید. هم‌چنین می‌توانید یاد بگیرید که چطور دفعه بعد بهتر باشید.


20. ممکن است عالی نباشد
فارغ از این‌که چه کنید و چقدر آماده شوید، گاهی دفعه اول عالی نیست. اما نگران نباشید چون این حالت کاملاً طبیعیست.


21. به‌مرور خیلی بهتر می‌شود
نیازی به توضیح اضافه نیست!


اگر مرد باکره هستید، چه باید بدانید؟
اگر مرد باکره هستید، احتمالاً زیاد به سکس فکر می‌کنید. ممکن است تصور کنید که سکس جادویی‌ترین تجربه روی زمین است. البته که می توان این‌طور باشد، به شرطی که دربارۀ مواردی که گفته شد خوب فکر کنید.
متأسفانه در دوران مدرن، سکس مسئله‌ای است که بدون توجه به پیامدهای آن انجام می‌شود.
بسیاری از مردم سکس را جدی نمی‌گیرند. مردم خیلی عادی با سکس برخورد می‌کنند اما لازم نیست که شما هم چنین باشید.
اگر دفعه اول سکستان است، نباید به سکس عادی نگاه کنید. اولین سکس لحظه‌‌ای خاص در زندگی شماست که همیشه در خاطرتان می‌ماند.
سکس تجربه‌ای شگفت‌انگیز است، مخصوصاً اگر با کسی انجام شود که دوستش دارید. اگر مرد باکره‌ای هستید و نگرانید همه‌چیز خوب پیش نرود، نکته‌های فوق را به‌خاطر بسپارید و از یکی از زیباترین کارهای طبیعی، نهایت لذت را ببرید.

دیدگاه خود را درج کنید

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .