رابطه جنسی حالت گاو چران

اگر قصد ندارید بچه‌ مشترک داشته باشید، استفاده از محافظ در حین رابطه جنسی را فراموش نکنید، اگرچه این پوزیشن چنین نامی دارد، اما هیچ تضمینی برای ایمن بودن رابطه جنسی شما وجود ندارد. مرد می نشیند، پاهایش از زانو خم شده و از هم فاصله دارند، دستانش به عقب افتاده است. او بدن خود را بالا می برد و آن را روی پاها و دست ها نگه می دارد. زن در همان حالت بالای شریک مرد خود می نشیند، فقط صورتش به مرد است، پشتش روی زانوهای اوست و به دست ها و پاهای دراز شده تکیه می دهد. مرد حرکات را انجام می دهد، این وضعیت برای رابطه جنسی طولانی نیست.

مهم است که نه تنها بدن، بلکه احساسات و عواطف شریک زندگی را نیز کنترل کنید تا او را از صمیمیت و اشتیاق اشباع کنید، در این صورت او کاملاً در غل و زنجیر شما خواهد بود. شریک مرد می نشیند، پاهایش صاف و کمی از هم جدا شده، پشت صاف است. زن بالای مردش می نشیند، پاهایش روی زانو خم شده و در امتداد باسن او قرار گرفته است. دست‌های شریک زن به سمت جلو دراز شده است، او کمی زیر زانوهای مرد قرار دارد و روی آن‌ها تکیه می‌دهد، پشت قوس‌دار است و سر او برای دیدن مرد به سمت نیم‌چرخ چرخیده است. شریک مرد سینه خانم خود را در کف دست خود می گیرد و در حین رابطه جنسی آن را نوازش می کند.

مدت ها پیش ثابت شده بود که رابطه جنسی بهترین راه برای حفظ اندام خوب است، باشگاه رفتن خوب است، اما این را نمی توان با رابطه جنسی مقایسه کرد. مرد به پشت دراز کشیده، سرش به عقب پرتاب شده است. پاها کمی در زانو خم شده و از هم جدا می شوند. زن زیر باسن او می نشیند، دست ها جمع شده، صاف هستند و روی دست هایش فشار می آورد. پاهای شریک زن که روی بدن او می گذارد، مرد روی مچ پاها را در دست می گیرد. در بیشتر موارد، این زن است که در حال حرکت است و بدن خود را در آغوش خود بلند می کند.

زن به طور کامل در مقابل شریک مرد خود فاش می کند و بدن هیجان زده و محرمانه ترین رازهای او را به او می گوید. مرد به راحتی به پشت دراز می کشد و پاهای خود را به دو طرف باز می کند. زن بالای قسمت بالای بدنش قرار دارد و پشتش به شریک مرد است و از دو طرف سر مرد به دستانش تکیه داده و پاهایش از زانو روی ران او خم شده است. شریک زن در حال معلق شدن است، شریک مرد با یک دست کمر او را می گیرد و با دست دیگر سینه و شیک ترین جای او را نوازش می کند و به نوبه خود لمس های خود را دوز می کند و او را به وجد می آورد.

این موقعیت ظریف، سبک و فوق‌العاده صمیمی برای دو طبیعت رمانتیک که دوست دارند آزمایش کنند عالی است. مرد روی یک سطح صاف می نشیند و پاهایش را در جلوی خود باز می کند و دستانش را به سمت عقب از هم جدا می کند. زن روی شریک مرد خود قرار دارد و پشتش به او است، به بدن او تکیه داده است، پاها در بالا فشرده شده اند اما کمی از زانو فاصله دارند. او باسن شریک مرد خود را با بازو گرفته است، سرش کمی به عقب پرتاب می شود، دقیقا زن حرکت می کند و بدن زن و شوهر به هم می پیوندند.

تسلیم احساسات شوید، ریتم را احساس کنید، سعی نکنید خود را کنترل کنید زیرا این غیر واقعی است. مرد راحت دراز می کشد و زن روی او می نشیند و فرمان را به دست می گیرد. در موقعیت دختر گاوچران، زن کسی است که قوانین را می نویسد، او سرعت و سرعت را تعیین می کند و مرد فقط با حرکت دادن باسن به او کمک می کند تا عمیق تر نفوذ کند و لذت را با قدرتی تازه احساس کند. این یک موقعیت بسیار محبوب است، می توان آن را با آزادی کامل اسلحه و امکان نوازش یکدیگر توضیح داد. از کیس استفاده کنید تا به همسرتان نشان دهید که سینه او حساس ترین ناحیه است.

حتی اگر همسرتان سلیقه های متفاوتی در رابطه جنسی دارد و خواسته های شما کمی متفاوت است ، این موقعیت نه تنها از نظر جسمی ، بلکه از نظر احساسی نیز برآورده می شود. مرد به پشت دراز کشیده ، پاها صاف هستند ، کمی از هم دور شده اند. زن روی شریک می نشیند ، به طرف او می آید ، پاهای او کمی در زانو خم شده و از هم دور می شوند به طوری که پاهای شریک نزدیک به یکدیگر است. خانم دستان خود را مستقیم نگه می دارد ، آنها را از هم دور می کند و روی دستانش فشار می دهد ، سر و بدن کمی عقب کشیده شده است. دستان مرد در حال نوازش اندام شریک زنش در هنگام رابطه جنسی است.

با یک رابطه جنسی راحت و در شرایط راحت ، می توانید برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را ادامه دهید ، هرچند آنچه را که دیده اید به سختی به یاد خواهید آورد 🙂 . مرد خود را راحت روی صندلی راحتی و تخت قرار می دهد ، می تواند هر سطح گسترده دیگری باشد که در آن بنشیند ، آویزان شود و پاهای خود را باز کند ، به پشت تکیه داده و دستهای خود باز شود. زن مثل یک نیمکت روی شریک می نشیند. پاهای او به هم چسبیده شده و با دستان ران های شریک زندگی خود را نگه می دارد و باسن خود را بلند می کند ، هر دو را به اوج شادی می رساند. موقعیت فوق العاده است ، به خصوص اگر مرد درحال تماشای مسابقه فوتبال باشد :).

مرد به پشت دراز کشیده و پاهای خود را از هم باز می کند. زن رو به آلت تناسلی مرد رو به روی شریک زندگی خود نشسته است. او پاهای خود را کاملاً از هم باز کرده و دستان خود را بین پاهای شریک مرد قرار می دهد که به عنوان تکیه گاه اصلی عمل می کند. مرد معشوقه خود را بغل دستانش درست بالای زانو نگه داشته است. شرکا می توانند یکدیگر را تماشا کنند ، هر احساسی را بگیرند ، در ریتم حرکت کنند و یک بازی بی صدا را انجام دهند که رضایت بیشتری را برای آنها به همراه داشته باشد

زن کل روند را کنترل می کند. شریک مرد باید فقط به پشت دراز بکشد ، پاهای خود را به پهلو باز کند ، زانوها را کمی بلند کرده و پاها را ببندد و یک “گلبرگ” ایجاد کند. زن با پشت به شریک مرد روی آلت تناسلی نشسته است ، گویی که روی صندلی نشسته است و دستانی را که به لگن همسر مرد خود تکیه می کنند ، دارد و او به او کمک می کند ،  مرد معشوقه خود را از زیر پستان نگه می دارد ، او می تواند به راحتی احساس کند یا فقط تماشا کند .