ترقند ارگاسم چندگانه همراه با برون‌پاشی (SQUIRTING)

میزان پیشرفت در خواندن

فهرست مطالب

جستار پیش‌ رو در راستای پدیده‌ی مبهم «انزال زنان» بوده که تاکنون کمتر مورد توجه قرار گرفته و حال اینجا از زبان یک شخص صرفاً از منظر تجربی (و نه علمی) واکاوی شده است.

 

تنها با یک دست و یکم روان‌کننده و یک زن با ذهن باز، میتوانید موجب برون‌پاشی(SQUIRTING) شوید.

اخطار! اگر همسر شما میخواهید این کار را با او انجام دهید به شما اطمینان ندارد و به اندازه کافی با شما راحت نیست، او به ارگاسم هم نخواهد رسید چه رسد به برون پاشی. پس قبل از این‌که این کار را شروع کنید ابتدا مطمئن شوید که او واقعاً از شما خوشش می‌آید و با شما راحت است.

 

در این جستار گفته میشود که:

  • ارگاسم همراه با برون پاشی چیست
  • زنان چند نوع ارگاسم دارند
  • چگونه میتوان کاری کرد تا زنی تمام آبش را روی تخت بپاشد

 

انواع مختلف ارگاسم زنان

مردان فقط یک نوع ارگاسم دارند درحالی‌که زنان دو نوع ارگاسم دارند:

١) ارگاسم از طریق چوچوله
این ارگاسم خیلی بین زنان رایج است و از طریق تحریک مستقیم چوچوله اتفاق می‌افتد. شما همچنین این کار را با دهان نیز میتوانید انجام دهید، البته اگر کارتان را بلد باشید!
✔ نکته: گفته میشود که تعداد پایانه‌های عصبی‌ای که در چوچوله وجود دارد با تعداد پایانه‌های عصبی آلت مردان برابری میکند! حال میدانید که چرا چوچوله تا این حد حساس است و زنان را هنگام عشقبازی و سکس تحریک میکند.
همچنین زنان فقط میتوانند یک ارگاسم را از طریق چوچوله تجربه کنند زیرا بعد از اولین ارگاسم، چوچوله خیلی حساس میشود و حتی ممکن است بی‌حس شود.

 

 

٢) ارگاسم از طریق مهبل
این ارگاسم از طریق تحریک داخل مهبل و ناحیه‌ی G یا نواحی عمیق مهبل انجام میشود. این نوع ارگاسم میتواند باعث تحریک تمام بدن زن شود و میتواند آنها را بی‌حس کند یا این‌که بدون اختیار باعث لرزیدن بدنشان شود.
همچنین میتوان چندین ارگاسم را از طریق مهبل تجربه کرد و شما میتوانید او را بیشتر از یک بار ارضا کنید (البته اگر درست انجامش دهید) شاید سه بار یا حتی هم بیشتر که حس خارق‌العاده‌ای به او میدهد… مانند یک موج دائمی لذت در تمام بدنش.
✔ نکته: گفته میشود که فقط ۲۰٪ زنان ارگاسم از طریق مهبل  را تجربه کرده‌اند! یعنی ۸۰٪ زنان حتی یک بار هم آن را تجربه نکرده‌اند و اصلاً نمیدانند چه هست! بسی جای مایه‌ی تأسف دارد…

 

چگونه موجب برون‌پاشی (SQUIRT) زنان شویم
و تکنیک‌های عشقبازی برای تحریک نقطه‌ی G

از روان‌کننده استفاده شود
هنگامی که میخواهید با انگشت عشقبازی کنید برای افزایش لذت باید از روان‌کننده‌هایی که بر پایه‌ی آب هستند استفاده کنید که میتواند به برون پاشی وی کمک کند.
یک روان‌کننده طبیعی خوب روغن هسته انگور است که نه تنها برای ماساژ بلکه برای تحریک نقطه‌ی G با انگشت هم عالی‌ست.

دست‌ها آماده شود
به خاطر بسپارید که مهبل ناحیه‌ی بسیار حساسی برای زنان است پس حتماً باید به دست‌هایتان برسید… ناخن‌هایتان را کوتاه کنید، از مرطوب‌کننده استفاده کنید و آنها را تمیز و نرم و لطیف نگه دارید.
حتی پیشنهاد میشود که مانیکور کنید. گرچه خیلی کار مردانه‌ای نیست ولی کمک میکند تا دست‌هایتان برای این کار آماده شود.

نقطه‌ی G را پیدا کنید
نقطه‌ی G بخشی از مجرای ادراری است و در فاصله بین ۲/۵ تا ۵سانتیمتر داخل مهبل و روی دیواره‌ی بالایی مهبل قرار دارد، یعنی وقتی دختری به کمر خوابیده است باید در دیواره‌ی بالایی مهبل دنبال نقطه‌ی G بگردید.

 

تکنیک۱: مالشی (انگشت‌کنی)

ترقند ارگاسم چندگانه همراه با برون‌پاشی (SQUIRTING)

 

نخستین تکنیک، مالشی‌ست. برای این کار انگشت اشاره یا وسطی را وارد مهبل کنید و و بالای مهبل  را نوازش دهید.
حالا درحالی که انگشتتان داخل مهبل است و نقطه‌ی G را لمس میکنید انگشتتان را عقب و جلو کنید ولی این کار را آرام و ملایم انجام ندهید و با قدرت انگشتتان را روی دیوای بالایی مهبل عقب و جلو نمایید.
هنگام شروع با ملایمت انگشت کنید و به مرور فشار و سرعتتان را بیشتر کنید. وقتی پارتنرتان در حس و حال قرار گرفت از دو انگشت استفاده کنید (انگشت اشاره و وسطی) و با همان تکنیک قبلی به انگشت کردن ادامه دهید.
✔ نکته: هیچ وقت موقع شروع از دو انگشت استفاده نکنید و همواره با یک انگشت کار را شروع کنید.

 

تکنیک٢: جنبشی (دنده سنگین)

ترقند ارگاسم چندگانه همراه با برون‌پاشی (SQUIRTING)

اینجاست که معجزه اتفاق می‌افتد. تا الان شما حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه‌ست که دارید مهبل پارتنرتان را انگشت و نقطه‌ی G‌اش را تحریک میکنید. شما داغ شدن و خیس شدن مهبل را حس میکنید و او هم از لذت شروع به آه و ناله میکند.
در این حالت است که باید برید روی دنده‌ی سنگین! برای این کار شما باید کنارش بنشینید (مثلاً اگر روی تخت هستید روی زانوهایتان بشینید) و از انگشت وسطی و انگشت حلقه استفاده کنید و به تحریک کردن همان ناحیه‌ی قبلی ادامه دهید.
حالا که انگشت‌هایتان را وارد کردید کف دستتان را روی مهبل و چوچوله‌اش بگذارید. وقتی در این پوزیشن قرار گرفتید، انگشت کردن را شروع کنید و به آرامی سرعتتان را بیشتر کنید و کف دستتان را هم بالا و پایین ببرید تا همزمان چوچوله‌اش را هم تحریک کنید.
سرعتتان را بیشتر کرده و محکم‌تر انگشت کنید و آنقدر سرعتتان را بالا ببرید تا به ارگاسم برسد و برون‌پاشی کند.
بوووم! کار تمام شد!

ممکن است همه‌ی زنان برون پاشی نکنند ولی خیلی‌ها این قابلیت را دارند.  شما باید سفتی دیواره‌ی مهبل را حس کنید و با انگشت‌هایتان فشار وارد کنید، این به معنی‌ست که کارتان را درست انجام داده‌اید.
الان تخت و مهبل پارتنرتان باید خیس شده باشد. خیلی‌ها فکر میکنند این مایع ادرار است در صورتی که اینطور نیست، پس نگران نباشید. این مایع از مجرای ادراری خارج میشود نه از مهبل .
مایع انزال زنان از غده‌ی اسکین ترشح میشود و به دلیل وجود گلوکز در آن کمی هم شیرین است!

 

لیست نکات برای برون پاشی زنان

عجله نکنید و مطمئن شوید که تمام کارهای زیر را انجام داده‌اید:

  • از روان‌کننده‌ی با کیفیت استفاده کنید: روان‌کننده‌هایی که بر پایه‌ی آب هستند بهترین نوع‌اند و میشود موقع استفاده از کاندوم هم از آنها استفاده کرد. بدون روان‌کننده هم میتوانید زنان را به ارگاسم برسانید ولی این کار پیشنهاد نمیشود.
  • چند ملحفه‌ی اضافی بخرید: اگر پارتنرتان موقع ارگاسم برون‌پاشی میکند قطعاً به ملحفه‌های زیادی نیاز دارید.
  • خانه‌تان را تمیز نگه دارید: مطمئن شوید که آپارتمان تمیز و راحت و زیبایی دارید. اگر او احساس راحتی نکند به سختی میتوانید باعث برون‌پاشی او شوید.
  • عجله نکنید: مسابقه که نیست، برای این که زنی برون‌پاشی کند حداقل بین ٢۰ تا ۳۰دقیقه زمان نیاز دارید. ولی اگر با کسی در رابطه هستید که از نظر جنسی با شما راحت است فقط چند دقیقه طول میکشد تا او به ارگاسم برسد و برون‌پاشی کند.

اینها نکاتی در مورد ارگاسم و برون پاشی زنان بود و با این‌که نکات ابتدایی هستند ولی همچنان جواب میدهند. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید میتوانید بنگرید به orgasmarts.com/blueprint-pt

ارگاسم همراه با برون‌پاشی واقعاً کار پیچیده‌ای نیست و اگر بتوانید یک بار آن را انجام دهید اعتماد به نفس پیدا میکنید و در دفعات بعدی راحت‌تر انجامش خواهید داد.

حال که دریافتید چگونه موجب برون‌پاشی زنان شوید میتوانید این تکنیک‌ها را با پارتنرتان امتحان کنید…

 

منبع : puatraining.com/blog/squirting-orgasms-how-to-make-women-squirt

Twitter
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش آگاهی شماست. قبل از هرگونه اقدام، از متخصصین مشاوره بگیرید.

دیدگاه خود را درج کنید