زمستان و فصل سرما چه تاثیری روی زندگی جنسی شما دارد؟

میزان پیشرفت در خواندن

فهرست مطالب

یاد عصر های سرد و دلچسب زمستان بخیر، همان وقت هایی که آدم فقط دلش میخواهد خودش دور پتو بزرگ بپیچد و جلوی آتیش بشینید و شایدم سکس داشته باشد! حداقل این چیزی است که چندین تحقیق در آمریکا در مورد تاثیر فصل ها بر حساسیت جنسی نشان می دهد ، زمستان فصلی است که همه زیر کاپشن های گرم شان بیشتر براننگیخته می شوند ، البته فرهنگ عامه جامعه هم این حرف تایید میکند ( به زمستان اصطلاحا فصل “دستبند زدن” هم گفته میشود) ، پس بهتر است ببینیم زندگی جنسی تان در زمستان چه تغییری میکند.

یکسری آمار آب و هوایی!

آیا میدانستید که رایج ترین تاریخ تولد شانزدهم سپتامبر است؟ این یعنی اکثر مادران در دسامبر باردار میشوند (در آگوست کمترین میزان بارداری اتفاق می افتد).
این آمار به تنهایی به این معنی نیست که در زمستان خود به خود فعالیت های جنسی تان بیشتر میشود ، جدا از افزایش حاملگی در این ماه میزان فروش کاندوم هم در تعطیلات این ماه افزایش پیدا میکند و فروش کاندوم در هفته تعطیلات دو برابر فروش هفته قبل و بعد تعطیلات است و این نشان میدهد خیلی ها واقعا دارند از تعطیلاتشان لذت میبرند!
زمستان هم برای شما خانم ها زمانی است ک واقعا می توانید احساس جذاب بودن کنید. طبق تحقیقی که در لهستان انجام شده ، در فصل زمستان در مقایسه با تابستان زنان برای مردان جذاب تر هستند. آیا پوشاندن بیشتر بدن در زمستان است که باعث میشود قوه تخیل مردان به کار بیفتد؟

 

سرکوب گر های میل جنسی در فصل زمستان

قاعدتا موقعیت های خاصی در زمستان اتفاق می افتد که خیلی به حشری شدن شما کمک نمیکنند. استرس تعطیلات ، دیدار با خانواده و… میتوانند حس و حال شما را برای سکس از بین ببرد.
اگر در زمستان حشری شدید چیکار باید کنید؟ ما برایتان چند پیشنهاد داریم!
عصر های سرد زمستان بهترین زمان برای تقویت صمیمیت شما و پارتنرتان از طریق یک ماساژ سکسی با شمع ماساژ است. اگر کار بالا گرفت میتوانید از اسباب بازی های جنسی مثل ویبراتور های دو نفره هم استفاده کنید و لذت سکس با هم تقسیم کنید!

 

 

Twitter
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش آگاهی شماست. قبل از هرگونه اقدام، از متخصصین مشاوره بگیرید.

دیدگاه خود را درج کنید