هلوکس - راهنمایی برای روابط عاشقانه بهتر و سلامت شما
جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. لیست انواع بازی های زناشویی (35 بازی)
لیست انواع بازی های زناشویی (35 بازی)

لیست انواع بازی های زناشویی (35 بازی)

اگر تابه‌حال در روابط جنسی خود از بازی‌های سکسی استفاده نکرده‌اید، دیگر منتظر چه هستید؟ این فرصتی است تا کمی با هم رقابت کنید، خوش بگذرانید، و همزمان سکس بسیار لذت‌بخشی را تجربه کنید. چه به‌تازگی وارد رابطه شده باشید و چه در یک رابطه‌ی بلند مدت باشید، بازی‌های سکسی رابطه‌ی جنسی را جذاب‌تر می‌کند و اوقات خوشی را برایتان به ارمغان می‌آورد. برخلاف بازی‌های معمولی، در بازی‌های سکسی برنده و بازنده‌ی واقعی وجود ندارد. قواعد بازی معمولاً متغیرند و چون فقط دو شرکت کننده دارد، می‌تواند برای هر دو نفر فوق‌العاده سرگرم‌کننده باشد. تحریک کردن طرف مقابل در بازی می‌تواند به اندازه‌ی تحریک شدن لذت‌بخش باشد. هر دو پارتنر می‌توانند بر سر قواعد بازی توافق کنند و طوری که دوست دارند از یک رقابت خفیف (یا حتی شدید) لذت ببرند.
اگرچه برخی بازی‌ها به تجهیزات خاصی مانند اسباب‌بازی جنسی، کارت و تاس نیاز دارند، اما بازی‌هایی هم هستند که برای انجام دادن آن‌ها نیاز به خریدن هیچ ابزار خاصی ندارید. برخی از این بازی‌ها چیزی شبیه قلقلک و نیشگون گرفتن در رخت‌خواب هستند که باعث می‌شوند ارتباط قوی‌تری برقرار کنید (و البته بسیار هم تحریک‌کننده هستند). اکثر بازی‌های زیر را می‌توانید با وسایلی که در خانه دارید انجام دهید و اگر خواستید ابزارهای دیگری نیز به آن‌ها اضافه کنید. بنابراین اگر به‌دنبال ایده‌های نو هستید، شاید یکی از این بازی های لیست کارتان را راه بیندازد!

 

1- لیست «بله/خیر/شاید»

این بازی روش بسیار خوبی است تا با علایق جنسی یکدیگر آشنا شوید و شاید برخی از آن‌ها را نیز امتحان کنید. نمونه‌ای از پرسش‌هایی که می‌توانید در این بازی مطرح کنید را می‌توانید از وبسایت Babeland دریافت کنید:
https://babeland-assets.s3-us-west-1.amazonaws.com/pdf/BL_Yes_No_Maybe.pdf

بیشتر بخوانید . . .
پوزیشن غنچه

لیست انواع بازی های زناشویی (35 بازی)

 

2- ظرف فانتزی‌های جنسی

خانم ‘کارن بوثا’ (Karen Botha)، متخصص سکسولوژی و مدیر مرکز ماساژ تانترا “Romford”، پیشنهاد می‌کند که فعالیت‌های جنسی مختلفی که برای خود و پارتنتان جذاب است و دوست دارید امتحان کنید را روی تکه‌های کاغذ بنویسید و داخل یک ظرف بریزید. می‌توانید ۳۰ مورد از فانتزی‌های جنسی هر کدامتان را داخل ظرف بریزید و هر روز یکی از آن‌ها یا هر تعداد که خواستید را بردارید و امتحان کنید. بوثا می‌گوید: «اگر همان بار اول ایده‌های زیادی به ذهنتان نرسید، نگران نباشید. به‌تدریج این بازی برایتان جذاب‌تر می‌شود، خلاق‌تر می‌شوید و ظرفتان پر خواهد شد.»

برای مشاهده کامل این محتوا و فایل های دانلودی باید عضویت کاربر ویژه را خریداری نمایید 

نام‌نویسی حساب جدید

لطفا نوع اشتراک خود را انتخاب کنید

دیدگاه خود را درج کنید