نگاهی کلی به رابطه مقعدی

میزان پیشرفت در خواندن

فهرست مطالب

نگاهی به آنال

رابطه جنسی همیشه موضوعی جذاب و مورد توجه بوده و به خصوص آنال که با داشتن جوانب مثبت و منفی بسیار پرطرفدار است.

تاریخچه آنال:
رابطه مقعدی یک رابطه بین المللی و قدیمی است و مدت زیادی وجود داشته. تمدن ها در سراسر دنیا مقعد را محلی برای تحریک جنسی استفاده می کرده اند. ما توانسته ایم رد پای آنال سکس را تا اولین تمدن که قدمت آن به بیش از 4000 سال پیش بر می گردد بگیریم.

فانتزی
هرچند که رابطه مقعدی همیشه یک فانتزی پرطرفدار در میان مردان بوده است، اما در غرب بسیار بیشتر درحال محبوب شدن است و همراه با رابطه های دهانی همراه با آن، این نوع از رابطه به راحتی درحال همگانی شدن و ورود به اتاق خواب های افراد است تا تبدیل به یک راه معمول برای نشان دادن عشق باشد.

چرا آنال خوشایند است؟
مردان به طور عمومی دوست دارند به نشیمنگاه زنان نگاه کنند و یا آن را لمس کنند. مقعد می¬تواند مانند سایر اعضا مانند سینه ها، پاها، موها و… نگاه جنسیتی به خود داشته باشد و باعث شود تا افراد در مورد لمس کردن آن خیال پردازی کنند.

بسیاری از مردان گزارش کرده اند که چیزی “هیجان¬انگیز” در مورد رابطه جنسی مقعدی وجود دارد که با رابطه واژینال متفاوت است. هرچند عدم وجود احتمال بارداری می تواند علت این گرایش باشد اما بسیاری از مردان این کار را صرفا برای لذت انجام می دهند.

“بسیاری از مردان گزارش کرده اند که این رابطه همانند یک میوه ممنوعه است، که بسیاری را به انجام آن وسوسه می کند”

حقیقت
همین که این عمل “اشتباه” است می تواند یک محرک قوی از نظر بیولوژیکی باشد!
رابطه جنسی یک پیوند قوی برای خیلی از مردم است، هم مرد و هم زن. اما وقتی حرف از مقعد می¬¬شود همیشه یک حس احتیاط و مردد بودن وجود دارد. و رضایت دادن به رابطه جنسی برای بسیاری یک روش برای نشان دادن علاقه بدون مرز به پارتنر خود است، یک نشانه که تمام اعضای بدن آنها حتی مقعد در دسترس قرار دارد.

قدرت نمایی
پتانسیل داشتن درد و لذت در این رابطه می تواند به قدرت نمایی، BDSM، روابط ارباب و برده ای و… ربط داشته باشد. برای بسیاری جادو جایی است که درد وجود داشته باشد، آن ها از القا کردن مقداری درد برای لذت جنسی پارتنر خود لذت می برند. برای برخی نیز رابطه مقعدی می تواند لذت زیادی را به ارمغان بیاورد.

“همچنین برخی از افراد نمی توانند بدون تحریک مقعدی به ارگاسم برسند”

رابطه جنسی مقعدی در یک روش بسیار متفاوت به افراد این اجازه را می¬دهد تا در مقابل یک نفر آسب پذیر باشند، و اگر پارتنر آن ها به شیوه ای دردناک یا لذت بخش عمل کند، این انتخاب و حق ان ها است.

رابطه مقعدی دهانی
شاید باور نکنید اما اما رابطه دهانی برای مقعد که در آن زبان مقعد را لمس می کند از خود رابطه جنسی مقعدی پرطرفدار تر است.

این رابطه به دلایل زیادی مجبوب است، تابو بودن ،“کثیف” تلقی شدن و افزایش نزدیکی پارتنر ها می تواند از دلایل آن باشد.

انگشتان
برای مردان، می تواند پروستات را تحریک کرده و لذتی وصف نشدنی ایجاد کند. و برای زنان، یک راه جالب برای لذت بردن از میوه ممنوعه آنال بدون قرار گرفتن در معرض خطرات و درد های ناشی از آن است.

دوست داشته باشید یا نه
وقتی صحبت درباره انواع رابطه مقعدی است، تمایلات حرف اول را می زنند. اگر مردی رابطه مقعدی را نخواهد به احتمال زیاد هیچ یک از انواع آن را امتحان نکند، و وقتی که بخواهد همه ی آن هارا می خواهد!

“این به این معنی است که برخی عاشق مقعد هستند و برخی از آن متنفر اند”

تعداد افرادی که کمی از رابطه مقعدی را امتحان کرده اند و به دنبال رابطه کامل نرفته اند بسیار اندک است. همچنین توقف در میانه رابطه جنسی مقعدی برای بسیاری غیرقابل قبول است. چیزی که برای برخی خط قرمز است ممکن است برای برخی لذت زیادی داشته باشد و مانند همه چیز ها این یک امر خصوصی است و به تمایلات شخص برمی گردد.

سیر تحول رابطه جنسی
رابطه جنسی مقعدی یک امر لذت بخش است که نتیجه فرعی نیاز های جنسی افراد است. ما بسیار بیشتر ازیک دستگاه تولید مثل هستیم. انسان ها موجوداتی با خواسته ها و نیاز های متفاوت اند، همراه با احساسات، ایده ها و توانایی دستیابی به تجربه های عمیق تر. و تنها به این دلیل که آنال معمول تر شده است به این معنی نیست که شما به عنوان یک شخص تحت فشار برای انجام آن باشید.

همچنان که رابطه جنسی مقعدی همراه با نکات مثبت و منفی است اما هنوز بسیار معمول است و نقش آن در رابطه بسیاری از زوج های دگرجنس گرا در حال پررنگ تر شدن است.

“اما در آخر شما کسی هستید که تصمیم چه چیزی برای شما لذت بخش است و چه چیزی شما را به انجام آن کار ترغیب می کند”

Twitter
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش آگاهی شماست. قبل از هرگونه اقدام، از متخصصین مشاوره بگیرید.

دیدگاه خود را درج کنید