۴ قانون طلایی جلب رضایت جنسی بانوان

میزان پیشرفت در خواندن

فهرست مطالب

اگر مي خواهيد همسرتان را در مدت زمان کوتاهي ارضا کنيد تا از رابطه جنسي بيشترين لذت را ببرید…این مطلب را بخوانید. ارضا شدن خانمها چگونه است؟ ارضا شدن خانمها ممکن است کمي با تاخير صورت گيرد که اين موضوع تحت دلايل مختلفي پديد مي‌آيد تعداد زيادي از مردان براي ارضا شدن خانمها نميدانند
که بايد چکاري انجام دهند که ما قصد داريم در اين جا طريقه ارضا شدن خانمها را بيان کنيم. ممکن است از شنيدن اين که چيزي که زنان از رابطه جنسي مي خواهند با چيزي که شما تصور مي کنيد متفاوت است حيرت زده شويد. در حقيقت اگر شما فکر مي کنيد که تنها چيزي که باعث رضايت جنسي بانوان ميشود قدرت جنسي شريک جنسي و برقراري يک رابطه جنسي طولاني مدت است سخت در اشتباه هستيد. در ادامه شما رابا چهار قانون طلايي جلب رضايت جنسي بانوان آشنا ميکنيم.

-ارضا شدن خانم ها با پيش نوازي

 

ارضا شدن خانمها اگر از خانم‌ها بپرسيد، اکثر آن‌ها مي گويند که خواهان پيش نوازي بيشتري در رابطه جنسي هستند. بنظر ميرسد که اغلب مردان از پيش نوازي بعنوان يک مقدمه کوتاه براي شروع رابطه جنسي استفاده مي کنند و سعي ميکنند تا آنرا در کمترين زمان ممکن انجام دهند. اين طرز فکر کاملا اشتباه است، زيرا پيش نوازي براي بانوان يکي از لذت بخش‌ترين جنبه‌هاي جنسي است.

پيش نوازي به بانوان زمان کافي براي رسيدن به نقطه تحريک را ميدهد، در واقع توانايي رسيدن به حالت تحريک در مردان بسيار سريع تر از زنان است و پيش نوازي به بانوان کمک مي کند به اين نقطه برسند و از آنجا که رسيدن به اين حالت براي بانوان ديرتر اتفاق مي‌افتد مدت زمان طولاني‌تر پيش نوازي به تحريک بيشتر و بهتر آن‌ها کمک مي کند.
اشکال مختلفي از پيش نوازي وجوددارد، بنابر اين اگر مطمئن نيستيد، از شريک تان بپرسيد چه احساسي دارد و چه چيزي بهترين حالت را براي وي ايجاد مي کند. به ياد داشته باشيد هر کس متفاوت است و يک زن ممکن است حرکت مورد نظر ديگران را دوست نداشته باشد.
همچنين براي بانوان بسيار اهميت دارد که بدانند دراين مرحله به ايشان و احساساتشان توجه کامل و کافي داريد. براي اينکار مي توانيد عمل پيش نوازي رابا نشان دادن توجه به آن‌ها از طرق مختلف مانند يک گردش دو نفره، تماشاي فيلم و يا کمک در انجام امور منزل شروع کنيد و با ايجاد يک چارچوب فکري آن‌ها را براي داشتن رابطه جنسي کاملا آماده کنيد.
هم چنين مي توانيد با روش‌هاي مختلف علاقه خود رابه ايشان به صورت لفظي بيان کنيد. براي مثال ارسال پيامي عاشقانه از محل کار ميتواند براي داشتن رابطه جنسي خوب شگفتي‌زا باشد.اين نوع ارتباطات همه ي از بهترين راه‌هاي تحريک خانم‌ها است. در حقيقت، اگر قبل از اين که سعي کنيد مستقيم سراغ رابطه جنسي برويد، با تحت تاثير قرار دادن تخيل شريک خود شروع کنيد، در ادامه رابطه جنسي با کيفيتي خواهيد داشت. اين ها تمام نکاتي ريزي است که بخوبي باعث ارضا شدن خانمها مي شود.

 

-ارضا شدن خانم ها با تحريک آلت زن

سعي کنيد با آناتومي زنانه و به خصوص اهميت ناحيه کليتوريس در ارضا بانوان آشنا شويد. اگر مي خواهيد بدانيد که چگونه نياز‌هاي يک زن را در رخت خواب به طور مناسب برآورده کنيد، بايد بدانيد دقيقا چه قسمتي ازبدن شريکتان حساسيت بيشتري داشته و بيشترين تحريک پذيري نسبت به لمس را ايجاد ميکند.
بر اساس مطالعات انجام شده و آمار‌هاي بدست آمده اکثر بانوان بيشترين ميزان تحريک را از ناحيه کليتورال يا همان کليتوريس بدست مي‌آورند و تحريک اين ناحيه باعث ارضا شدن خانمها مي شود؛ بنابر اين از لمس و نوازش و يا رابطه جنسي دهاني در هنگام رابطه غافل نشويد. همچنين ميتوانيد از تغيير موقعيت و ترکيب حرکت‌هاي مختلف براي تحريک استفاده کنيد. کافي است براي کسب خاطرجمعي از اثربخشي کامل و رضايت بخش از شريکتان در رابطه با احساسي که دارد و چيزي که دوست دارد سوال بپرسيد.

به ياد داشته باشيد که نبايد بيش از حد پوزيشن خودرا تغيير دهيد زنان بايد وقت کافي براي تمرکز و گرفتن احساسات از انچه انجام مي دهيد داشته باشند. تغيير روش براي رسيدن به نتيجه دلخواه خوب است، اما اگر موقعيتي پيدا کرديد که او رابه درستي تحريک مي کند، اين پوزيشن را تا جاييکه به دلخواه اوست حفظ کنيد.

 

-ارضا شدن سريع خانم ها با تعريف از اندام

 

به همسرتان اين خاطرجمعي را بدهيد که درنظر شما زيباترين و از لحاظ جنسي جذاب‌ترين براي شما است؛ اينکار به ارضا شدن خانمها کمک مي کند. وقتي در مورد ايجاد احساس اعتماد به نفس در اتاق خواب صحبت ميکنيم منظور اين است که اين حس را ايجاد کنيم که شريکمان تا چه اندازه زيبا است،
از لحاظ جنسي عالي است و چه احساسي در ما ايجاد مي کند. همانگونه که پيش از اين گفتيم اهميت پيش نوازي دراين است که قبل از شروع رابطه جنسي به آن بپردازيم. يکي از روش‌هاي پيش نوازي قبل از شروع رابطه جنسي ميتواند تعريف و تمجيد از همسر در اوقات مختلف روز و به طرق مختلف باشد. چنين چيزي حس بي نظيري به همسرتان خواهد داد و او را براي برقراري و حفظ يک رابطه جنسي دائمي با شما ترغيب خواهد کرد. هم چنين بر کيفيت رابطه جنسي تان تاثير فوق العاده‌اي خواهد داشت.

 

-طريقه ارضا شدن خانم ها در رابطه جنسي

درست مانند ساير افکار، آنچه که مردان در مورد رابطه جنسي انتظار دارند و فکر مي کنند با طرز فکري که خانم‌ها دارند کاملا متفاوت است. اگر به طور آشکارا و بي پرده درباره رابطه جنسي با همسرتان صحبت کنيد و آنچه را دوست داريد با وي در بين بگذاريد و از انچه که او را راضي مي کند بپرسيد، مي توانيد با يک ديگر فانتزي‌هاي جالبي بسازيد ودر هنگام برقراري رابطه جنسي ازآن‌ها ايده بگيريد.
همچنين فراموش نکنيد که صحبت کردن در زمان برقراي رابطه جنسي نيز مي تواند در ارضا شدن خانمها تاثير گذار باشد. اينگونه تصور نکنيد که اگر شريک تان چيزي ابراز نميکند همه ي چيز از نظر وي عالي پيش مي رود، چرا که بانوان طبق معمول در بيان اينگونه موارد در طول رابطه خاموش مي مانند و بنا به دلايلي مانند احساس خجالت و… ترجيح مي دهند چيزي نگويند؛ بنابر اين بسيار مهم است که شما ازآن‌ها در مورد احساسشان و عملکردتان سوال کنيد و از ايشان بخواهيد در مورد آنچه که دوست دارند توضيح دهند.
اما به اين نکته توجه کنيد که هيچ گاه در مورد اين که آيا ايشان به ارگاسم رسيده است يا نه سوال نپرسيد، چرا که نه تنها صحبت دراين مورد نشان گر اين ميباشد که شما به همسرتان توجه نداريد، بلکه نشان ميدهد تمايل داريد هرچه سريع‌تر به اين مرحله برسيد و هيچ چيز بدتر از اين نميتواند تمرکز را از همسر شما گرفته و مرحله رسيدن به ارگاسم رابه تعويق بياندازد يا به کلي ارضا را از بين ببرد.

Twitter
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش آگاهی شماست. قبل از هرگونه اقدام، از متخصصین مشاوره بگیرید.

دیدگاه خود را درج کنید