هلوکس - راهنمایی برای روابط عاشقانه بهتر و سلامت شما
جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. ۴ قانون طلایی جلب رضایت جنسی بانوان
۴ قانون طلایی جلب رضایت جنسی بانوان

۴ قانون طلایی جلب رضایت جنسی بانوان

اگر می خواهید همسرتان را در مدت زمان کوتاهی ارضا کنید تا از رابطه جنسی بیشترین لذت را ببرید…این مطلب را بخوانید. ارضا شدن خانمها چگونه است؟ ارضا شدن خانمها ممکن است کمی با تاخیر صورت گیرد که این موضوع تحت دلایل مختلفی پدید می‌آید تعداد زیادی از مردان برای ارضا شدن خانمها نمیدانند
که باید چکاری انجام دهند که ما قصد داریم در این جا طریقه ارضا شدن خانمها را بیان کنیم. ممکن است از شنیدن این که چیزی که زنان از رابطه جنسی می خواهند با چیزی که شما تصور می کنید متفاوت است حیرت زده شوید. در حقیقت اگر شما فکر می کنید که تنها چیزی که باعث رضایت جنسی بانوان میشود قدرت جنسی شریک جنسی و برقراری یک رابطه جنسی طولانی مدت است سخت در اشتباه هستید. در ادامه شما رابا چهار قانون طلایی جلب رضایت جنسی بانوان آشنا میکنیم.

-ارضا شدن خانم ها با پیش نوازی

 

ارضا شدن خانمها اگر از خانم‌ها بپرسید، اکثر آن‌ها می گویند که خواهان پیش نوازی بیشتری در رابطه جنسی هستند. بنظر میرسد که اغلب مردان از پیش نوازی بعنوان یک مقدمه کوتاه برای شروع رابطه جنسی استفاده می کنند و سعی میکنند تا آنرا در کمترین زمان ممکن انجام دهند. این طرز فکر کاملا اشتباه است، زیرا پیش نوازی برای بانوان یکی از لذت بخش‌ترین جنبه‌های جنسی است.

پیش نوازی به بانوان زمان کافی برای رسیدن به نقطه تحریک را میدهد، در واقع توانایی رسیدن به حالت تحریک در مردان بسیار سریع تر از زنان است و پیش نوازی به بانوان کمک می کند به این نقطه برسند و از آنجا که رسیدن به این حالت برای بانوان دیرتر اتفاق می‌افتد مدت زمان طولانی‌تر پیش نوازی به تحریک بیشتر و بهتر آن‌ها کمک می کند.
اشکال مختلفی از پیش نوازی وجوددارد، بنابر این اگر مطمئن نیستید، از شریک تان بپرسید چه احساسی دارد و چه چیزی بهترین حالت را برای وی ایجاد می کند. به یاد داشته باشید هر کس متفاوت است و یک زن ممکن است حرکت مورد نظر دیگران را دوست نداشته باشد.
همچنین برای بانوان بسیار اهمیت دارد که بدانند دراین مرحله به ایشان و احساساتشان توجه کامل و کافی دارید. برای اینکار می توانید عمل پیش نوازی رابا نشان دادن توجه به آن‌ها از طرق مختلف مانند یک گردش دو نفره، تماشای فیلم و یا کمک در انجام امور منزل شروع کنید و با ایجاد یک چارچوب فکری آن‌ها را برای داشتن رابطه جنسی کاملا آماده کنید.
هم چنین می توانید با روش‌های مختلف علاقه خود رابه ایشان به صورت لفظی بیان کنید. برای مثال ارسال پیامی عاشقانه از محل کار میتواند برای داشتن رابطه جنسی خوب شگفتی‌زا باشد.این نوع ارتباطات همه ی از بهترین راه‌های تحریک خانم‌ها است. در حقیقت، اگر قبل از این که سعی کنید مستقیم سراغ رابطه جنسی بروید، با تحت تاثیر قرار دادن تخیل شریک خود شروع کنید، در ادامه رابطه جنسی با کیفیتی خواهید داشت. این ها تمام نکاتی ریزی است که بخوبی باعث ارضا شدن خانمها می شود.

بیشتر بخوانید . . .
6 چیزی که مردان باید در مورد پریود بدانند

 

-ارضا شدن خانم ها با تحریک آلت زن

سعی کنید با آناتومی زنانه و به خصوص اهمیت ناحیه کلیتوریس در ارضا بانوان آشنا شوید. اگر می خواهید بدانید که چگونه نیاز‌های یک زن را در رخت خواب به طور مناسب برآورده کنید، باید بدانید دقیقا چه قسمتی ازبدن شریکتان حساسیت بیشتری داشته و بیشترین تحریک پذیری نسبت به لمس را ایجاد میکند.
بر اساس مطالعات انجام شده و آمار‌های بدست آمده اکثر بانوان بیشترین میزان تحریک را از ناحیه کلیتورال یا همان کلیتوریس بدست می‌آورند و تحریک این ناحیه باعث ارضا شدن خانمها می شود؛ بنابر این از لمس و نوازش و یا رابطه جنسی دهانی در هنگام رابطه غافل نشوید. همچنین میتوانید از تغییر موقعیت و ترکیب حرکت‌های مختلف برای تحریک استفاده کنید. کافی است برای کسب خاطرجمعی از اثربخشی کامل و رضایت بخش از شریکتان در رابطه با احساسی که دارد و چیزی که دوست دارد سوال بپرسید.

به یاد داشته باشید که نباید بیش از حد پوزیشن خودرا تغییر دهید زنان باید وقت کافی برای تمرکز و گرفتن احساسات از انچه انجام می دهید داشته باشند. تغییر روش برای رسیدن به نتیجه دلخواه خوب است، اما اگر موقعیتی پیدا کردید که او رابه درستی تحریک می کند، این پوزیشن را تا جاییکه به دلخواه اوست حفظ کنید.

 

-ارضا شدن سریع خانم ها با تعریف از اندام

 

به همسرتان این خاطرجمعی را بدهید که درنظر شما زیباترین و از لحاظ جنسی جذاب‌ترین برای شما است؛ اینکار به ارضا شدن خانمها کمک می کند. وقتی در مورد ایجاد احساس اعتماد به نفس در اتاق خواب صحبت میکنیم منظور این است که این حس را ایجاد کنیم که شریکمان تا چه اندازه زیبا است،
از لحاظ جنسی عالی است و چه احساسی در ما ایجاد می کند. همانگونه که پیش از این گفتیم اهمیت پیش نوازی دراین است که قبل از شروع رابطه جنسی به آن بپردازیم. یکی از روش‌های پیش نوازی قبل از شروع رابطه جنسی میتواند تعریف و تمجید از همسر در اوقات مختلف روز و به طرق مختلف باشد. چنین چیزی حس بی نظیری به همسرتان خواهد داد و او را برای برقراری و حفظ یک رابطه جنسی دائمی با شما ترغیب خواهد کرد. هم چنین بر کیفیت رابطه جنسی تان تاثیر فوق العاده‌ای خواهد داشت.

بیشتر بخوانید . . .
5 روش مختلف برای شادی و رضایت پارتنرتان

 

-طریقه ارضا شدن خانم ها در رابطه جنسی

درست مانند سایر افکار، آنچه که مردان در مورد رابطه جنسی انتظار دارند و فکر می کنند با طرز فکری که خانم‌ها دارند کاملا متفاوت است. اگر به طور آشکارا و بی پرده درباره رابطه جنسی با همسرتان صحبت کنید و آنچه را دوست دارید با وی در بین بگذارید و از انچه که او را راضی می کند بپرسید، می توانید با یک دیگر فانتزی‌های جالبی بسازید ودر هنگام برقراری رابطه جنسی ازآن‌ها ایده بگیرید.
همچنین فراموش نکنید که صحبت کردن در زمان برقرای رابطه جنسی نیز می تواند در ارضا شدن خانمها تاثیر گذار باشد. اینگونه تصور نکنید که اگر شریک تان چیزی ابراز نمیکند همه ی چیز از نظر وی عالی پیش می رود، چرا که بانوان طبق معمول در بیان اینگونه موارد در طول رابطه خاموش می مانند و بنا به دلایلی مانند احساس خجالت و… ترجیح می دهند چیزی نگویند؛ بنابر این بسیار مهم است که شما ازآن‌ها در مورد احساسشان و عملکردتان سوال کنید و از ایشان بخواهید در مورد آنچه که دوست دارند توضیح دهند.
اما به این نکته توجه کنید که هیچ گاه در مورد این که آیا ایشان به ارگاسم رسیده است یا نه سوال نپرسید، چرا که نه تنها صحبت دراین مورد نشان گر این میباشد که شما به همسرتان توجه ندارید، بلکه نشان میدهد تمایل دارید هرچه سریع‌تر به این مرحله برسید و هیچ چیز بدتر از این نمیتواند تمرکز را از همسر شما گرفته و مرحله رسیدن به ارگاسم رابه تعویق بیاندازد یا به کلی ارضا را از بین ببرد.

دیدگاه خود را درج کنید