88 نکته برای بهبود رابطه جنسی 

میزان پیشرفت در خواندن

فهرست مطالب

88 مورد از بهترین نکات مربوط به سکس ، رابطه جنسی 
بهترین نکاتی که طی بیش از ۵۰ سال در مجله و وبسایت کازموپولیتن منتشر شده‌اند

 

کنجکاوی درباره‌ی سکس جزوی از طبیعت ما انسا‌ن‌هاست، و حتی اگر هر روز هفته و حتی چند بار در روز هم سکس کنیم، این کنجکاوی متوقف نخواهد شد. روشن است که هیچ کس دوست ندارد سکس برایش یکنواخت و خسته‌کننده شود. برای افزایش تنوع و صمیمیت سکس می‌توان تکنیک‌ها و ترفندهای جدیدی را به آن اضافه کرد. قطعاً سکس همواره وجود داشته، و همین کنجکاویِ مربوط به آن است که سکس را به امری پویا در زندگی ما تبدیل می‌کند. از سویی، این کاملاً منطقی است که ما انسان‌ها همواره به سکس فکر کنیم و راجع به آن از خودمان سؤال بپرسیم. آیا همه‌ی ما سکس می‌کنیم؟ اگر این‌طور است، هر چند وقت یک‌بار؟ آیا درست سکس می‌کنیم؟ چه چیزهای دیگری را می‌توانیم در سکس امتحان کنیم؟ آیا دیگران نوع متفاوتی از سکس را تجربه می‌کنند که ما نمی‌کنیم؟ خبر خوش این است که، هر نوع از سکس مادامی‌که بارضایت، امن و سالم انجام شود، هیچ مشکلی ندارد.
یکی از زیبایی‌های سکس این است که به‌شدت فردی و سلیقه‌ای است. همواره وارد کردن علایق و سلیقه‌های جنسی به سکس است که آن را فوق‌العاده می‌کند. لازمه‌ی لذت‌بردن حداکثری از سکس، آزمایش کردن چیز‌های مختلف است. در ادامه با ۱۱۰ مورد از بهترین نکات مربوط به سکس آشنا می‌شوید که کمک می‌کند از سکس نهایت لذت را ببرید.

 

 1. در رابطه با اسباب‌بازی‌ و محصولات جنسی توجه داشته باشید که هیچ ارزانی بدون حکمت نیست.
  قطعاً کسی حاضر نمی‌شود از محصولات تقلبی برای مراقبت از پوستش استفاده کند، محصولات جنسی نیز از این قاعده مستثنا نیستند. این که حس کنید محصولی که استفاده می‌کنید برای اندام جنسی و بدنتان بی‌ضرر است، ارزش پرداخت هزینه‌ی بیشتر را دارد.
 2. با پارتنرتان فیلم های عاشقانه +18 ببینید.
  این کار هر دو نفرتان را به‌اندازه‌ی کافی تحریک می‌کند تا فعالیت‌های جنسی‌تان را آغاز کنید، به شما انگیزه‌ی امتحان کردن چیزهای جدید را می‌دهد و باعث افزایش صمیمیت می‌شود.
 3. به خود حداقل ۴۵ دقیقه فرصت بدهید تا کاملاً تحریک شوید.
  جدی می‌گوییم! از نظر علمی، این زمانی است که بدنتان به آن نیاز دارد! سرعت را کاهش دهید و تا تحریک شدن کامل منتظر بمانید تا سکس شگفت‌انگیزی را تجربه کنید.
 4. زمانی که روی پارتنرتان قرار می‌گیرید، به‌جای بالا و پایین رفتن روی مالش بدن‌ها به هم تمرکز کنید.
  با مالش بدن‌ها به یکدیگر، به‌جای تنها بالا و پایین رفتن، امکان تحریک کلیتوریس بسیار بیشتر می‌شود.
 5. برای اطمینان از این که کاملاً تحریک شده‌اید تمام حواستان را به کار بگیرید.
  بله تمام حواستان را به تحریک شدن خود اختصاص دهید. نگذارید حواستان به چیز دیگری پرت شود!
 6. در حین سکس بیشتر از زبانتان استفاده کنید.
  زبان بافتی بسیار محکم دارد و همچنین دائماً با آب دهان مرطوب و لغزنده می‌شود. همان‌طورکه مغز مهم‌ترین اندام در سکس است، زبان نیز در سکس وظیفه‌ی بسیار مهمی را بر عهده دارد؛ از صحبت‌های تحریک‌آمیز گرفته تا بوسیدن، لیسیدن و سایر تحریک‌ها. کافی‌ست زبانتان را در جای مناسبش قرار دهید و شاهد نتایج خیره‌کننده‌ای باشید!
 7. از تمرینات ورزشی‌ای استفاده کنید که توان جسمی‌تان را در سکس افزایش می‌دهند.
  احساس قدرت کردن بسیار سکسی است و تمریناتی که برای افزایش توان و استقامت جسمی در هنگام سکس طراحی شده‌اند، می‌توانند بسیار مفید باشند. ( تمرینات کگل )
 8. از تاب‌های مخصوص سکس استفاده کنید.
  لازم نیست تجهیزات پیچیده‌ای تهیه کنید، یا برای نصب تاب‌های مخصوص سکس یک پیمانکار استخدام کنید! کیت‌های آماده‌ای موجود هستند که می‌توان آن‌ها را در چارچوب در هم نصب کرد.
 9. در هندجاب ( تحریک با دست ) لازم نیست که فشار بسیار زیادی به آلت وارد کنید.
  طبق گفته‌ی متخصصان، فشاری که در هندجاب وارد می‌کنید بسیار مهم است. شما می‌خواهید با دستتان شرایطی شبیه به واژن ایجاد کنید، پس ایجاد کردن یک حفره‌ی نسبتاً تنگ کافی است.
 10. در هندجاب بیضه‌ها را نیز تحریک کنید.
  اضافه کردن تحریک بیضه‌ها به تحریک آلت مرد، هندجاب را لذت‌بخش‌تر می‌کند.
 11. در حالی که پارتنرتان نشسته است، روبرویش بنشینید و برخیزید و یک رقص تحریک‌آمیز اجرا کنید.
  نکته‌ی کلیدی رقص‌های شهوانی این است که دائماً بایستید، خم شوید و بنشینید. زیاد مشکل به نظر نمی‌رسد، چطور است امتحانش کنید؟
 12. سکس در دوران پریود را امتحان کنید. سکس در دوران پریود ممکن است گرفتگی‌های ماهیچه‌ای را تسکین دهد.
  دلایل دیگری نیز برای نادیده نگرفتن سکس در دوران پریود وجود دارد.
 13. آمیزش بدون دخول را امتحان کنید.
  بیرون نیاوردن همه‌ی لباس‌ها در سکس می‌تواند آن را جذاب‌تر کند. می‌توانید از روی لباس قسمت‌های حساس پارتنرتان را تحریک یا نوازش کنید، یا در حین بیرون آوردن لباس‌ها به بدنش ضربه بزنید تا اشتیاقتان را به او نشان دهید.
 14. تحریک نوک سینه‌ها از روی لباس ممکن است به ارگاسم منجر شود.
  اصطکاک در این رابطه بسیار کارساز است. البته نه اصطکاکی که باعث درد شود، لمس کردن آرام و باملایمت می‌تواند بسیار مفید باشد.
 15. کاندوم‌های شیاردار را امتحان کنید.
  اگر فکر می‌کنید کاندوم‌ها اصلاً سکسی نیستند، بهتر است در این باره تجدید نظر کنید. برآمدگی‌ها و شیارهای روی این نوع از کاندوم‌ها باعث تحریک بیشتر واژن و کلیتوریس و ارگاسم شدیدتر می‌شوند.
 16. از روان‌کننده‌های گرمازا استفاده کنید.
  اگر فکر می‌کنید استفاده از روان‌کننده در سکس جذابیت چندانی ندارد، بهتر است روان‌کننده‌ی گرمازا را امتحان کنید. روان‌کننده‌های گرمازا حاوی موادی هستند که به‌آرامی گردش خون را در محل مورد استفاده افزایش می‌دهند و آن را گرم‌تر می‌کنند. می‌توانید از این روان‌کننده‌ها برای ماساژ، خودارضایی یا دخول استفاده کنید.
 17. زمانی که در روی مرد قرار گرفته‌اید، درحالی‌که آلت پارتنرتان داخل واژن شماست، سعی کنید طوری بدنتان را جابه‌جا کنید که انگار دارید حرف W، M یا O را می‌نویسید.
  با چرخاندن و جابه‌جا کردن بدنتان در پوزیشن‌هایی که روی مرد قرار گرفته‌اید، هر دو نفرتان بیشتر تحریک خواهید شد.
 18. مانند مورد قبلی، می‌توانید بدنتان را طوری جابه‌جا کنید که انگار دارید حروف کلمه‌ی coconut را می‌نویسید.
  حروف گرد موجود در این کلمه و چرخاندن واژن در حالی که آلت مرد داخل آن است، در مقایسه با زمانی که فقط روی آلت پارتنرتان بالا و پایین می‌روید، می‌تواند بسیار تحریک‌کننده‌تر باشد.
 19. سکس بدون دخول را بیشتر کنید.
  شاید فکر کنید سکس بدون دخول یک فعالیت جنسی مسخره برای نوجوان است، اما طبق یافته‌های ما، سکس بدون دخول برای بزرگسالان نیز فوق‌العاده لذت‌بخش است. نوع تحریک باید مناسب باشد، مثلاً اگر کلیتوریس بسیار حساسی دارید، تحریک نباید مستقیم و شدید باشد. بیرون نیاوردن لباس‌ها در حین لمس یکدیگر نیز می‌تواند جذاب باشد و از نظر ذهنی باعث تحریک شما شود.
 20. از حلقه‌ی آلت استفاده کنید.
  استفاده از حلقه‌ی آلت می‌تواند رابطه‌ی جنسی را از خوب به خوب‌تر ارتقا دهد. حلقه با محدود کردن جریان خون باعث افزایش شدت و مدت نعوظ می‌شود (حتی می‌تواند به مشکلات مربوط به زودارضایی یا نعوظ نیز کمک کند). و البته انواع مختلف از حلقه‌های آلت با قابلیت ویبره موجود هستند که [با تحریک کلیتوریس پس از هر بار داخل شدن آلت مرد به واژن] رسیدن به ارگاسم را برای زن راحت‌تر می‌کند. پس استفاده از آن برای هر دو پارتنر مفید است.
 21. به مراقبت‌های پس از سکس بیشتر توجه کنید.
  مراقبت‌های پس از سکس به این معناست که هر دو پارتنر پس از سکس زمانی را به بررسی سلامت یکدیگر اختصاص می‌دهند. پس از سکس، کمی وقت صرف کنید، یکدیگر را در آغوش بگیرید، به پارتنرتان یک لیوان آب بدهید و مطمئن شوید که حال هر دو نفرتان خوب است.
 22. با هم فیلم‌های سکسی ببینید.
  برای نمونه سریال ویچر (Witcher) یا بیگانه (Outlander) را با هم ببینید و بگذارید صحنه‌های سکسی و جذابش شبتان را بسازد.
 23. بازی‌های سکسی را امتحان کنید.
  لزوماً نیازی به خرید تجهیزات خاص ندارید. بازی‌های سکسی و تحریک‌کننده‌ی فراوانی وجود دارند که بدون استفاده از تخته یا کارت‌های مخصوص می‌توانید به همراه پارتنرتان انجامشان دهید. تنها چیزی که نیاز است، دو شرکت‌کننده‌ است که می‌خواهند با هم خوش بگذرانند.
 24. به‌جای زانو زدن روبروی پارتنرتان کنارش بنشینید و ساک بزنید.
  اگر معمولاً در حین ساک زدن روبروی پارتنرتان زانو می‌زنید، این بار سعی کنید کنارش بنشینید. با این کار نه تنها پارتنرتان نمای بسیار خوبی از باسن شما را مشاهده می‌کند، بلکه ممکن است ساک زدن برای خودتان نیز راحت‌تر شود
 25. ماساژ استخوان خاجی (ساکروم) را امتحان کنید.
  اگر قصد دارید سکس مقعدی را امتحان کنید، پیش‌نوازی مقعدی جزو الزامات است. برای این منظور می‌توانید ماساژ استخوان خاجی یا ساکروم [واقع در زیر آخرین مهره‌ی کمر] را امتحان کنید، به‌عبارتی دیگر، قسمت بالایی باسن را به‌مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ماساژ دهید. این کار باعث از بین رفتن تنش‌ها و آرام و شل شدن ناحیه‌ی باسن می‌شود.
 26. از شروع کردن نترسید!
  اگر پارتنتان همیشه شروع‌کننده‌ی سکس است، کمی تنوع ایجاد کنید و نشان دهید که پارتنان چقدر برای شما تحریک‌کننده است و خودتان سکس را آغاز کنید. هر کسی از این که حس کنند پارتنرش مجذوب او است، لذت می‌برد.
 27. به تنش جنسی اعتماد کنید. [تنش جنسی (sexual tension) حس کشش جنسی‌ای است که بین دو نفر که با هم در تعامل هستند اما بنا به دلایلی نمی‌توانند سکس کنند (مانند دو دوست یا همکار)، به وجود می‌آید. تنش جنسی می‌تواند با علائمی مانند ارتباط چشمی، افزایش ضربان قلب، دلشوره، عرق کردن، لبخند زدن و… همراه باشد.]
  حتی اگر سال‌ها با پارتنر خود باشید، [اگر مدتی سکس نکنید] ممکن است باز هم حس تنش جنسی را احساس کنید. در شروع رابطه و دیدارهای اولتان بهتر است سکس نداشته باشید، تا زمانی که حس تنش جنسی بینتان به وجود بیاید. سکس کردن پس از به وجود آمدن این حس به ارگاسمی بسیار لذت‌بخش و احساسی منجر می‌شود.
 28. روان‌کننده‌های حاوی ماریجوانا را امتحان کنید.
  از گیاه ماریجوانا محصولات متعددی از جمله محصولات جنسی تولید می‌شود. در سکس بعدی می‌توانید روان‌کننده‌ها یا ژل‌های آمیزشی حاوی ماریجوانا را امتحان کنید (و احتمالاً از آرامش و نشاط ناشی از تی‌اچ‌سی لذت ببرید).
 29. هندجاب را به بخش اصلی سکس تبدیل کنید.
  سکس تنها در دخول خلاصه نمی‌شود. تاکید روی پیش‌نوازی و سایر فعالیت‌های جنسی در رابطه، می‌تواند به‌اندازه‌ی دخول لذت‌بخش باشد.
 30. با یک سکس فوق‌العاده اختلاف‌هایتان را کنار بگذارید.
  همه‌ی زوج‌ها گاهی‌اوقات با هم دعوا می‌کنند (داشتن اختلاف‌نظر در یک رابطه‌ی عادی و سالم اجتناب‌ناپذیر است) اما برای این که دوباره آشتی کنید چه راهی بهتر از یک سکس پراحساس و به‌موقع؟ اگر حس‌وحال سکس کردن ندارید، یک فعالیت سکسی سرپایی هم می‌تواند در مواقع ضرورت به کارتان بیاید. در هر صورت، پس از مشاجره راه‌های سکسی زیادی برای آشتی کردن وجود دارد.
 31. تجهیزات ارزان‌قیمت مناسب برای سکس در حمام را تهیه کنید.
  شاید در فیلم‌ها سکس زیر دوش بسیار جذاب به نظر برسد، اما در زندگی حقیقی معمولاً این‌طور نیست. اگر دائماً ذهنتان درگیر این باشد که مبادا لیز بخورید یا آب گرم رویتان نریزد و سردتان شود، نمی‌توانید نهایت لذت را از سکس ببرید. خوش‌بختانه برای سکس در حمام تجهیزات ساده و ارزان‌قیمتی نیز موجود است.
 32. از تجهیزات ورزشی خانگی کمک بگیرید.
  نگران نباشید، برای این کار به تجهیرات فوق‌سنگین باشگاهی نیازی ندارید. برای نمونه می‌توانید از میله‌ی بارفیکس خانگی آویزان شوید، در حالی که پارتنرتان (مرد) جلویتان ایستاده و ران‌هایتان را بالا نگه داشته. در این پوزیشن می‌توانید یک سکس رو در رو با زاویه‌ای متفاوت را تجربه کنید.
 33. در سکس دهانی از تکنیک کیوین استفاده کنید.
  این تکنیک برای تحریک کردن پارتنر زن با زبان مناسب است. به این صورت که شخص تحریک‌کننده به جای این که از سمت جلو پارتنرش را تحریک کند، از کنار این کار را انجام می‌دهد. آنابل نایت (Annabelle Knight)، متخصص روابط جنسی در وبسایت Lovehoney، توضیح می‌دهد که به‌جای لیس زدن واژن از بالا به پایین، بهتر است واژن از یک سمت به سمت دیگر و در امتداد کلیتوریس تحریک شود.
 34. از پوزیشن‌هایی که زن روی مرد قرار می‌گیرد استفاده کنید.
  در پوزیشن‌هایی که زن روی مرد قرار می‌گیرد، زن دسترسی بیشتری برای تحریک کلیتوریس خود دارد.
 35. از روان‌کننده استفاده کنید.
  به این شایعه توجه نکنید که روان‌کننده فقط برای پیرزن‌های پیر و چروکیده است! روان‌کننده‌ها می‌توانند سکس را برای هر دو پارتنر راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر کند و استفاده نکردن از آن هیچ امتیازی برای شما به ارمغان نمی‌آورد. برای شروع مقداری روان‌کننده (به‌اندازه‌ی یک سکه) را روی آلت جنسی خود و پارتنرتان بمالید و اگر نیاز بود دوباره از آن استفاده کنید.
 36. با فرستادن چند پیام سکسی، میل جنسی‌تان را افزایش دهید.
  پیش‌نوازی و تحریک کردن پارتنر قبل از سکس، می‌تواند از راه دور هم انجام شود. اگر شب با پارتنرتان قرار دارید، چند پیام سکسی یا عشوه‌آمیز برای پارتنرتان بفرستید و به او اطمینان بدهید که تمام روز به فکرش هستید.
 37. پوزیشن آمازون را امتحان کنید.
  یا هر پوزیشن دیوانه‌وار دیگری. سکس به‌همان‌اندازه که جسمی است، روانی نیز هست. امتحان کردن پوزیشن‌های ماجراجویانه و تازه، بیشتر از آن‌چه فکرش را بکنید برایتان مفید خواهد بود.
 38. در سکس دهانی خودتان لبه‌های واژنتان را باز کنید.
  خودتان دست‌به‌کار شوید و با باز کردن لبه‌های واژن مطمئن شوید که پارتنرتان به‌راحتی به کلیتوریس شما دسترسی دارد. قطعاً تحریک واژن با زبان هر طور که باشد لذت‌بخش است، اما بهتر است وقت را تلف نکنید و [با راهنمایی کردن پارتنر به سمت کلیتوریس] نگذارید که پارتنرتان آن‌جا گم شود.
 39. پوزیشن دختر گاوچران برعکس را امتحان کنید.
  اگرچه سکس رودررو بسیار لذت‌بخش است، اما برای تنوع، زن می‌تواند در روی مرد قرار بگیرد در حالی که پشتش به سمت چهره‌ی پارتنرش است. در این حالت زن دیگر نگران حالت چهره‌اش در هنگام سکس نیست و می‌تواند با بالاوپایین رفتن، با باسنش نمایش بسیار جذابی برای مرد فراهم کند.
 40. مواقعی که در حال سکس نیستید نیز یکدیگر را لمس کنید.
  اگرچه این نکته به زمان‌هایی که سکس نمی‌کنید مربوط می‌شود، اما می‌تواند زندگی جنسی‌تان را به‌طور کلی بهبود ببخشد. لمس‌ کردن یکدیگر را فقط به زمانی که برهنه هستید محدود نکنید. می‌توانید نوازش موها، دست کشیدن به پشت، نگه داشتن دست یکدیگر، یا هر کار دیگری که موجب توجه فیزیکی پارتنرها به یکدیگر می‌شود را امتحان کنید. شناختی که به‌این‌روش از یکدیگر به دست می‌آورید، به مراتب عمیق‌تر از صرفا سکس کردن است.
 41. به یک‌چهارم بالایی و سمت چپ کلیتوریس بیشتر توجه کنید.
  به‌گفته‌ی مگان اندلوکس (Megan Andelloux)، مدیر اجرایی مرکز سلامت جنسی آمریکا، این قسمت حساس‌ترین قسمت کلیتوریس در بسیاری از زنان است.
 42. بازی سکس زمان‌دار را امتحان کنید.
  راشل رایت (Rachel Wright)، روان‌درمان‌گر و سکس‌تراپیست رسمی و آموزش‌دهنده‌ی مسائل جنسی، پیشنهاد می‌کند که تایمر موبایلتان را روی چهار دقیقه تنظیم کنید. این زمانی است که فرصت دارید هر فعالیت جنسی‌ای که خواستید با پارتنرتان انجام دهید (از بوسیدن گرفته تا دخول). همین که زمان به پایان رسید، جایتان را عوض کنید (مثلاً اگر مرد زن را تحریک می‌کرد حالا زن باید مرد را تحریک کند و برعکس). این ترفند برای تاکید بیشتر روی پیش‌نوازی بسیار مناسب است.
 43. جلوی آینه سکس کنید.
  سکس در پوزیشن داگی‌استایل جلوی یک آینه‌ی قدی از بهترین حالت‌هایی است که می‌توانید در خانه امتحانش کنید. می‌توانید از داخل آینه نگاهتان را در هم قفل کنید یا همزمان با سکس کردن حرکات یکدیگر را در آینه مشاهده کنید.
 44. به سکس دهانی بیشتر اهمیت بدهید.
  چند شب را فقط به سکس دهانی اختصاص دهید، بدون این که دخول داشته باشید. با پارتنرتان ارتباط برقرار کنید تا بفهمید در رابطه با تحریک شدن یا تحریک کردن، چه چیزی برایتان لذت‌بخش است. البته تاکید می‌کنیم که فقط بعضی شب‌ها را به سکس دهانی اختصاص دهید. این که بخواهید بیشتر شب‌ها فقط به سکس دهانی بپردازید، می‌تواند فشار زیادی به هر دو نفرتان وارد کند.
 45. در پوزیشن میشنری (سکس رو در رو)، دراز بکشید، پاها را بالا بیاورید و به یک سمت از بدن ببرید.
  با بالا بردن پاها واژن فوق‌العاده تنگ‌تر می‌شود و زاویه دادن به پاها به یک سمت از بدن باعث می‌شود که در حین دخول نقاطی از واژن تحریک شوند که تحریک آن‌ها در حالت عادی ممکن نیست.
 46. به‌جای تلمبه زدن آلت را در داخل واژن بچرخانید.
  با این کار تمام نقاط واژن تحریک خواهند شد.
 47. روی یک گوشه از ماشین لباس‌شویی بنشینید و پاهایتان را دور کمر پارتنتان (مرد) حلقه کنید.
  (نکته‌ی کاربردی: شستشوی لباس‌های نخی لرزش‌های طولانی‌تری در ماشین لباس‌شویی ایجاد می‌کند!)
 48. در پوزیشن دختر گاوچران برعکس، به‌جای خم شدن به جلو (به سمت پاهای مرد) به عقب خم شوید.
  این زاویه برای تحریک نقطه‌ی جی بسیار مناسب است، همچنین در این حالت پارتنرتان باسن شما را بزرگ‌تر احساس می‌کند.
 49. مهم‌ترین قانون در ساک زدن این است که: از دهان و دست‌هایتان با هم استفاده کنید.
  سر آلت را داخل دهان بگذارید یا شبیه بستنی‌قیفی لیس بزنید. در این حین، با استفاده از دست‌هایتان، آلت را بگیرید، فشار دهید، و تمام آن را نوازش کنید. از حرکات یکسان استفاده نکنید، تنوع در تحریک بسیار مهم است.
 50. در پوزیشن 69، به‌جای این که همزمان یکدیگر را تحریک کنید، به‌نوبت این کار را انجام دهید.
  یک نفر مشغول تحریک کردن شود، در حالی که پاتنر دیگر از شدت لذت ناله می‌کند.
 51. زمانی که مرد مشغول تحریک دهانی است، از او بخواهید که یک یا دو انگشتش را وارد واژن کند و نقطه‌ی جی را تحریک کند.
  تحریک همزمان داخل و خارج واژن، رسیدن به ارگاسم را برای زن ساده‌تر می‌کند.
 52. پیش از شروع و همچنین در حین سکس آلت جنسی خود و پارتنرتان را به روان‌کننده آغشته کنید.
  نزدیک به ۵۰ درصد از زنان معتقدند که استفاده کردن از روان‌کننده رسیدن به ارگاسم را برایشان ساده‌تر می‌کند. همچنین این باور نادرست را فراموش کنید که روان‌کننده فقط برای پیرزن‌ها است؛ همه‌ی بچه‌های خوب از روان‌کننده استفاده می‌کنند!
 53. اگر نمی‌دانید که پارتنرتان از شنیدن حرف‌های رکیک در حین سکس لذت می‌برد یا خیر، نظرش را دراین‌باره سؤال کنید.
  و از او بخواهید با جزئیات توضیح دهد که دوست دارد چه کلماتی از شما بشنود. ببینید استفاده از کلمات رکیک را تا چه حدی می‌پسندد و سعی کنید با تمایلات یکدیگر سازگار شوید.
 54. در هنگام دریافت تحریک دهانی، پاهایتان را باز کنید.
  با باز کردن پاها در حین تحریک شدن دهانی، ماهیچه‌های کف لگن کشیده و تحریک می‌شوند و شدت ارگاسم بیشتر می‌شود. و حس جدید و لذت‌بخشی را تجربه خواهید کرد.
 55. صورت مرد را نگه دارید و از او بخواهید که چند لحظه حرکت نکند و فقط به بوسه‌های شما توجه کند.
  با این کار، پارتنرتان می‌فهمد که چگونه باید شما را ببوسد، آرام و ملایم یا سکسی و شدید.
 56. نکته‌ی ویژه مربوط به مجله‌ی ژوان 1972:
  زنان می‌توانند با استفاده از تنوع بیشتر در ظاهر خود پاتنرشان را شگفت‌زده کنند. برای نمونه از موی مصنوعی استفاده کنید، یا در حالی که هیچ لباسی به‌جز یک جفت پاشنه بلند به‌تن ندارید.
 57. نکته‌ای که از همان ابتدای رابطه باید به آن توجه کنید: زنان در سکس باید ارگاسم خودشان را در اولویت قرار دهند.
  زنان معمولاً بیشتر به فکر به ارگاسم رسیدن پارتنرشان هستند و ارگاسم خودشان را در اولویت بعدی قرار می‌دهند. از آن‌جا که عادت‌های ما به زندگی‌مان شکل می‌دهند، این تغییر اولویت در دراز مدت زندگی جنسی ما را دگرگون می‌کند.
 58. از مرد بخواهید که زبانش را روی نقاطی که پوست نازکی دارند حرکت دهد؛ مانند مچ دست، پشت زانو یا پشت گوش.
  این کار باعث ایجاد حس مورمور یا لرزش لذت‌بخش در زن می‌شود.
 59. در حالتی که پشتتان به مرد است جلویش بایستید، و از او بخواهید که سراسر بدن شما را لمس کند. طوری که دست‌هایش را همه‌جای بدنتان حس کنید.
  این کار فوق‌العاده سکسی است.
 60. با انگشت‌هایتان یک حفره درست کنید و انتهای آلت مرد را نگه دارید، و همزمان با بالا و پایین کردن دست، سر آلت را با دهان تحریک کنید.
  برای آسان‌تر شدن حرکات، از آب دهان زیادی استفاده کنید، طوری که پارتنرتان تشخیص ندهد که درحال تحریک با دست هستید یا دهان. همچنین برای تحریک بیشتر می‌توانید با دست دیگرتان بیضه‌ها را نگه دارید.
 61. سکس در حین آگهی‌های تبلیغاتی را امتحان کنید.
  فیلم موردعلاقه‌ی خود را در تلوزیون پخش کنید و همزمان با شروع شدن آگهی‌های تبلیغاتی، شروع به سکس کردن کنید، و به محض شروع شدن دوباره‌ی فیلم، دست نگه دارید. اگر فیلمی که می‌بینید، حاوی صحنه‌های سکسی بود. می‌توانید کارهای آن‌ها را تقلید کنید. برای تحریک شدن بیشتر، به‌صورت مرحله‌مرحله از بوسه به سکس دهانی و بعد دخول بروید.
 62. به‌طور کامل لخت نشوید و برای سکس لباس‌زیرها را کنار بزنید.
  تاکید روی بیرون نیاوردن لباس‌ها بسیار جذاب است و حس اشتیاق و انتظار ایجاد می‌کند.
 63. سوراخ سر آلت تناسلی مرد که درواقع بخشی را مجرای اداراری مرد است، حساسیت بسیار زیادی دارد.
  می‌توانید با نوک زبانتان فشار خفیفی به این قسمت وارد کنید و همین کار را تکرار کنید. این کار حس بسیار لذت‌بخشی در مرد ایجاد می‌کند.
 64. وقتی به ارگاسم نزدیک می‌شوید، چند بار ماهیچه‌های کف لگن را منقبض کنید (شبیه به تمرینات کیگل).
  این کار در زنان (و البته مردان) می‌تواند باعث برانگیختن و تشدید ارگاسم شود.
 65. سکس سریع در حمام را امتحان کنید.
  پوزیشن ایده‌آل برای حمام، حالتی است که زن به‌جلو خم شده و سردوش را روی کلیتوریس خود گرفته، در حالی که مرد از پشت دخول را انجام می‌دهد. در صورت نداشتن سردوش جداشونده، مرد می‌تواند کمی شامپوی بدن روی انگشت‌هایش بریزد و با لمس کلیتوریس سکس را برای زن لذت‌بخش‌تر کند.
 66. کلمات رمزی‌ای تعیین کنید که در هنگام سکس ترجمه‌ی خاصی داشته باشند.
  مثلاً شاید جمله‌ی «یه لیوان آب می‌خوام» به این معنا باشد که از چیزی خسته شده‌اید و می‌خواهید با هم کار جدیدی بکنید.
 67. به خود یادآوری کنید که چقدر برای پارتنرتان جذاب و تحریک‌کننده هستید.
  دیدن چهره‌ی مرد در حالی که از خود بی‌خود شده و این که می‌دانید شما باعث این اتفاق هستید، می‌تواند رسیدن به ارگاسم را برای شما ساده‌تر کند.
 68. برای لمس کردن خود لازم نیست حتماً در حمام باشید.
  درحالی‌که سریال رسوایی (Scandal) ــ یا هر سریالی که دوست دارید ــ را تماشا می‌کنید، می‌توانید بفهمید که از چه نوع تحریک‌هایی بیشتر لذت می‌برید. برای نمونه چطور است تحریک کلیتوریس با حرکات چرخشی در خلاف عقربه‌های ساعت را امتحان کنید. یا می‌توانید نوک سینه‌ها را تحریک کنید. وقتی از تمایلات جنسی خود آگاه شدید، در سکس بعدی از همان تحریک‌ها استفاده کنید.
 69. نکته‌ی مهم برای ساک‌زدن حرفه‌ای:
  همانطور که دهانتان را بالا و پایین می‌کنید، دستتان را دور آلت بچرخانید؛ طوری که انگار دارید یک مهره را شل‌وسفت می‌کنید و این حرکت را از بالا تا پایین آلت تکرار کنید. قطعاً پارتنرتان مهارت شما را تحسین خواهد کرد.
 70. آیا دوست دارید بیشتر سکس دهانی داشته باشید اما نمی‌دانید چطور به پارتنرتان بگویید؟
  با فرستان پیام‌های سکسی شروع کنید. بنویسید: «برای حس کردن زبونت روی بدنم لحظه‌شماری می‌کنم،» و آن را به همراه یک ایموجی بوسه برای پارتنرتان ارسال کنید. و پارتنرتان می‌فهمد که چه می‌خواهید.
 71. در حین تحریک کردن مرد با دهان، از او بخواهید که کلیتوریس شما را لمس کند.
  یک دستتان را روی دستش بگذارید و راهنمایی‌اش کنید که چه نوع لمس کردنی شما را به اوج لذت می‌رساند. این که شما حرکات دست پارتنرتان را کنترل کنید، برای او نیز بسیار تحریک‌کننده است.
 72. از پارتنرتان تعریف کنید.
  مثلاً پیش از پیشنهاد کردن یک حرکت سکسی، بگویید: «عاشق وقتی هستم که…» یا «خیلی تحریک می‌شم وقتی که با انگشتت…»
 73. به مرد اجازه دهید تا برای چند لحظه دخول انجام دهد و دوباره به پیش‌نوازی موردنظرتان برگردید.
  مثل این که از او بخواهید طعم یک لقمه از غذای اصلی که همان سکس واژنی است را بچشد. با این کار دهان مرد آب می‌افتد و گرسنه‌تر می‌شود!
 74. از مرد بخواهید که سه مورد از کارهایی که بیشتر او را تحریک می‌کند را در یک لیست بنویسد و خودتان نیز همین کار را انجام دهید.
  سپس لیست‌ها را با هم عوض کنید و مانند گارسونی که از مشتری سفارش گرفته، هر کدام به نوبت یکی از این اعمال را انجام دهید.
 75. یک رقص شهوانی عالی اجرا کنید.
  از یک اتاق دیگر وارد شوید، با عشوه‌گری دور مرد قدم بزنید، به آرامی روی بدنتان دست بکشید و سوتین خود را بیرون بیاورید. (همچنین می‌توانید از برچسب‌های برچسب پوشاننده‌ی نوک سینه،نیپل ، شورت‌هایی که فقط واژن را می‌پوشانند یا سایر لباس‌های سکسی استفاده کنید) زمانی که پارتنرتان حسابی تحریک شود و دهانش آب بیفتد، اشتیاق هر دو نفرتان برای سکس بیشتر خواهد شد. نکته: استفاده از کفش پاشنه‌بلند نیز می‌تواند رقص را سکسی‌تر کند.
 76. استفاده از حس سرما و گرما در تحریک کردن مرد با دهان.
  شاید از این شوخی که کسی در یقه‌تان یخ بیندازد خوشتان نیاید اما بد نیست تحریک دهانی در حالی که پارتنرتان مرتب نوشیدنی‌های گرم و سرد می‌خورد را امتحان کنید. راه آسان‌تر نیز فوت کردن آلت مرد در حین ساک زدن است که حس سرمای لذت‌بخشی را انتقال دهد.
 77. نکته‌ی ویژه‌، مجله‌ی مارس 1989:
  تصورات خود را عملی ( کار های پر ریسک )  کنید: شاید دوست داشته باشید مانند نوجوان‌ها در یک مسیر خلوت و رمانتیک یکدیگر را ببوسید یا در ماشین در محلی تاریک یک رابطه دهانی کوتاه برقرار کنید .
 78. اگر دوست دارید با یک تیر دو نشان بزنید، حلقه‌های آلت ویبراتوردار را امتحان کنید.
  این لرزش ملایم می‌تواند علاوه بر این که با هر بار داخل شدن آلت مرد، کلیتوریس را تحریک می‌کند، می‌تواند برای مرد نیز لذت‌بخش باشد. حلقه‌ی آلت همچنین باعث افزایش نعوظ و حفظ آن می‌شود.
 79. از پارتنرتان دور هستید؟
  برایش یک بسته‌ی مخصوص سکس ارسال کنید. یک جعبه را از لباس‌زیرهای سکسی، روان‌کننده، و شاید یک اسباب‌بازی جنسی پر کنید، و با این یادداشت آن را برای مرد بفرستید: «دفعه‌ی بعد که یکدیگر را ببینیم، حتماً به این وسایل نیاز داریم.»
 80. این که در حین سکس اجازه‌ی ایجاد هیچ صدایی را نداشته باشید، می‌تواند فوق‌العاده تحریک‌کننده باشد. به‌ویژه اگر از چیزی لذت ببرید و دوست داشته باشید آن لذت را بروز بدهید.
  می‌توانید این کار نیز امتحان کنید: در حین سکس یک کروات یا سوتین را داخل دهان پارتنرتان بچپانید سپس سعی کنید به‌شدت او را تحریک کنید تا زمانی که از شدت لذت و ناچاری ناخن‌هایش را به کف دستش فشار دهد.
 81. یکی از عادت‌های بسیار خوب در زوج‌ها این است که هر روز یکدیگر را ببوسند (البته نه یک بوسه‌ی دوثانیه‌ای).
  این کار به‌ویژه زمانی مفید است که با هم هم‌خانه هستید و گاهی بیشتر از این که به یکدیگر اهمیت بدهید، با هم به کارهای خانه رسیدگی می‌کنید.
 82. نکته‌ی بسیار مهم برای یک ساک شگفت انگیز:
  ارتباط چشمی برقرار کنید، چشمک بزنید و اشتیاقتان را با چشم‌هایتان نشان دهید. و به‌زودی منی پارتنرتان درون دهانتان می‌پاشد.
 83. در سکس میشنری (رو در رو) یک یا دو بالش زیر باسنتان قرار دهید تا بالاتر بیاید. با این کار نقطه‌ی جی بیشتر تحریک خواهد شد.
  شک نکنید که این کار زندگی جنسی‌تان متحول می‌کند.
 84. نکته‌ی ویژه، مجله‌ی اکتبر 2002:
  «خجالت و شرم را کنار بگذارید و جلوی یکدیگر خودارضایی کنید.»
 85. توجه داشته باشید که کلیتوریس زن فقط قسمت قابل مشاهده‌ی آن نیست و در لبه‌های واژن به شکل مثلثی امتداد یافته است. بنابراین علاوه بر نوک کلیتوریس، لبه‌های واژن در اطراف آن نیز باید با زبان یا دست تحریک شوند.
 86. بعد از دوش گرفتن، از مرد بخواهید از که پشت شما را بغل کند. و در حالی که روی سینک خم شده‌اید و بدن سکسی و جذاب خود را در آینه‌ی بخارگرفته می‌بینید، سکس کنید.
  در این حالت، اتفاقات سکسی را از نمای جلو در آینه می‌بینید، انگار که دارید فیلم سکس کردن خود را مشاهده می‌کنید.
 87. اگر مرد موافق بود، زیر آلتش یا روی پرینیوم و پروستات را ماساژ دهید .
  پرینیوم فاصله‌ی بین مقعد تا بیضه‌هاست که حاوی تعداد زیادی پایانه‌ی عصبی می‌باشد. ابتدا با لرزش خفیف دست شروع کنید و به‌تدریج، با افزایش نعوظ شدت لرزش  و ماساژ دست را بیشتر کنید حتی می توانید این نقظه را لیس بزنید و در صورت رضایت مرد با انگشت از داخل مقعد پروستات را ماساژ دهید
 88. از فرستادن پیام‌های سکسی تکراری خسته شده‌اید؟
  همه این حس را تجربه کرده‌اند. سعی کنید کار را ساده کنید. سکسی‌ترین پیامی که می‌توانید برای پارتنرتان بفرستید این است: «همین الان بهت نیاز دارم.»

 

منبع : https://www.cosmopolitan.com/sex-love/a47073/cosmos-50-best-sex-tips-ever/

Twitter
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش آگاهی شماست. قبل از هرگونه اقدام، از متخصصین مشاوره بگیرید.

دیدگاه خود را درج کنید