ما از مردانی که پارتنرشان را در رسانه‌های اجتماعی منتشر نمی‌کنند، پرسیدیم: چرا؟

همیشه به این دلیل نیست که آنها می خواهند شما را مانند یک ترول(غول) در زیرزمین پنهان کنند.

هر کس نظر های مختلفی درباره اینکه ” چه مقدار از زندگیشان باید در رسانه‌های اجتماعی فاش بشود” دارند. افراد بالای 40 سالی را داریم، که می‌توانیم آن‌ها را به راحتی به “مامانای فیسبوکی” (مسائل بسیار زیاد و شاید بیش از حدی رو فاش می‌کنند) و “پدران فیسبوکی” (اطلاعات خیلی کمی رو فاش می‌کنند، از نشر مطالب در رسانه‌های اجتماعی خودداری می‌کنند دلیلشون این است که “آن‌ها به داده‌هایم نظارت می‌کنند، ژان”، لذا پدران فیسبوکی به یک موجود کاملاً بی‌احساس در رسانه‌های اجتماعی تبدیل میشن) تقسیم کنیم. سپس جوانان هستند، حضور آن‌ها در پلتفرم‌های مانند اینستاگرام عموما دارای نوسان هستند.
برخی فکر می‌کنند که مهم است که دائماً فالورهایشان را در مورد برخی مسائل مطلع کنند مثل: چقدر دوست دخترشان زیبا ست وقتی در اتوبوس خوابیده است، عکس قشنگی از دوست دخترش که در حال خوردن پاپ کورن است، سلفی از دوست دختر و دوست پسر که روز تعطیل با سگشان قدم می‌زنند، سلفی از دوست دختر و دوست پس در هنگام خرید از یک فروشگاه و غیره. اما برخی دیگر، محتوای کمتری از پارتنرشان را در اینستاگرام منتشر می‌کنند. (مردهای مستقیم(مردایی که به زنان علاقه دارند)، من براساس نگاه به این آقایان مطالب روگفته ام.) . اما این چه معنایی دارد؟ آیا این بدین معنی است که می‌خواهند شما را پنهان کنند، همانند یک ترول در زیرزمین خود، یا مسئله به این سادگی نیست؟

ترس از ضایع شدن پس از جدایی

برای برخی، عدم تمایل به انتشار پست هایی در پارتنرهایشان ناشی از حفظ اطلاعات شخصی و یا ترس از ضایع شدن در بین مردم پس از جدایی احتمالی است. فرانکو، 26 ساله، که تا همین اواخر عکس‌های از تمام روابط گذشته اش را در اینستاگرام منتشر میکرد میگوید که “صادقانه بگویم، الآن نسبت به ارسال تصاویر با هر شخصی بسیار محتاط شده ام “.
“وقتی به پست‌های خود نگاه می‌کنم ، نیمی از افراد آنجا مثل مار هستند(انگار فریبکار هستند). تصور کنید” او اضافه می‌کند: “شما صفحه ای می‌سازید که کاملاً درباره شریکتان است، و بعد از آن حتی نمی‌توانید برای پاک کردن عکس ها به پایین صفحه پیجتان بیاید. اه که چه حس بدیست…”
در واقعیت، در ثبت هر لحظه زیبا یک رابطه در حال رشد، امکان دارد خودتان (در مقیاس بزرگتر) را در معرض خطر قرار ‌دهید. این یک خطر ذاتی است- خطر اینکه شاید (قطعاً) رابطه ای که به طور مفصل درباره آن پست‌های زیادی گذاشته اید، خراب کنید و سپس، در پایان همه چیز، نتوانید بدون حس اینکه آن رابطه چه زخم هایی رویتان گذاشت به پروفایلتان نگاه کنید.

حریم خصوصی

برای دیگران، بیشتر حفظ حریم خصوصی مهم است(در رابطه با انتشار پست هایی درباره پارتنرشان). فردی، 18 ساله می‌گوید “من هرگز عکس‌های خود را منتشر نکرده‌ام و که چه چیزی را که منتشر می‌کنم تغییر نخواهم داد فقط به خاطر اینکه دوست دختر دارم. نیازی ندارم با منتشر کردن عکس هایی از پارتنرم به مردم نشان دهم که در رابطه هستم. همان طور که دوست ندارم بهم مردم نشان دهم که ظاهرم چگونه است و یا چه کاری انجام میدهم…” این کلمات، گفته شده مثل این است که از طرف یک پدر فیسبوکی (در حال ساخت) گفته شده است، نظر بسیاری از مردم درباره منتشر کردن هر چیز در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که این عمل غیرضروری است.

با هم بودن در دنیای واقع

برای برخی از زوج ها مثل جف 23 ساله و دوست دخترش، بودن با هم در دنیای واقعی مهمتر است. “ما عکس‌های زیادی با هم نداریم، و این به دلیل این است که وقتی با هم هستیم، به تلفن هایمان زیاد نگاه نمی‌کنیم”، او می‌گوید. “عکس‌ها گرفتن از قرارهایمان در اولویت نیست.”
فلسفه زندگی در لحظه، قطعاً چیز خوبی است؟ قطعاً حجم کمتر عکس منتشر شده به معنای حجم بیشتری از زمان (با کیفیت)گذارنده شده باشخص مقابل است، به جای ساعت‌ها تلاش برای گرفتن عکس مناسب با پارتنرتان تا زمانی که دست هایتان بابت بالا گرفتن دوربسن درد بگیرد.
روانشناسان معتقدند که انتشار بیش از حد تصاویر به صورت آنلاین در مورد یک رابطه همیشه نشانه‌ای از یک رابطه کامل نیست، با وجود اینکه ممکن است کامل به نظر برسد. بر اساس تحقیقات منتشر شده در بولتن روانشناسی شخصیت و اجتماعی، “قابلیت دیده شدن رابطه” بالا ممکن است نشانه‌ای باشد که یکی یا هر دو طرف دچار عدم اطمینان در رابطه باشند. به عبارت دیگر: زوجی که همیشه عکس‌های زیادی را منتشر می‌کنند ممکن است قصد داشته باشند که چیزی را اثبات کنند.

سبک دلبستگی اجتنابی

پژوهشگران همچنین متوجه شدند که عدم تمایل فعال به انتشار عکس‌های شریک شما ممکن است نشانه‌ای از سبک دلبستگی اجتنابی او باشد، به معنای اینکه شما معمولاً از شریک خود دور شده و با او در تعامل قرار نمیگیرید، به جای اینکه به آن‌ها توجه کافی بدهید.
این نظریه عدم انتشار یک رابطه در رسانه‌های اجتماعی به دلیل تمایلات اجتنابی و ترس‌آور توسط کریس، 24 ساله، تأیید شده است: “ایده اینکه عکس‌های زیادی از دوست دخترم را منتشر کنم منرو وحشت زده می‌کند. بدون شک من او را دوست دارم، اما نمی‌دانم. من از این ایده که به عنوان نصفی از یک زوج شناخته شوم، به جای یک فرد کامل، بدم می‌آید.”
آکسل، 23 ساله، چیز مشابهی می‌گوید: “برای من بسیار کم پیش می‌آید که عکس‌های رابطه خود را منتشر کنم، و فکر می‌کنم این از یک ضعف ناشی میشود. من هرگز جمله 50 Cent(یه شخص هستش) که میگه ‘یا پولدار شو یا در تلاش بمیر ’ را فراموش نمیکنم: ‘عشق تو را کشت خواهد کرد.’”
حرف‌های تلخ آکسل(حالا شاید حرف‌های تلخی برایمان باشد)، اما حرف‌هایی است که شاید همه ما باید گاه به گاه آن را به یاد بیاوریم.

نیازی به یافتن دلیلی برای عشق ورزیدن نیست و باید به موقعیت خوب اهمیت داد، اما برای انتخاب بهترین، دست از آزمایش نکش. مرد چمباتمه می زند. او کمی به عقب خم می شود، بازوهای خود را کمی بازتر از شانه ها قرار می دهد و از آنها برای حمایت استفاده می کند. شریک زن نیز چمباتمه زده و روی آلت تناسلی می نشیند. او کمی به جلو خم می شود، با بازوهایش خود را بالا می گیرد و حرکت می کند. از آنجایی که دست های زن و شوهر مشغول است، مرد فقط می تواند الاغ اغوا کننده زن خود را تماشا کند.

برای کسب رضایت از رابطه جنسی، شرکا باید به یکدیگر اعتماد کنند و در یک نگاه به خواسته خود پی ببرند. زن به پشت دراز می کشد و لگن خود را کمی به پهلو می چرخاند تا یک پا صاف و پای دیگر خم شود. مرد به زانو در کنارش می ایستد به گونه ای که یک پا بین پاهای او قرار می گیرد. پای خمیده زن را با یک دست می گیرد و دست دیگرش را روی باسن او می گذارد. او بازوهای خود را درست بالای زانوهای شریک مرد قرار می دهد. این یک موقعیت جدید از پشت است که به شما کمک می کند تا روابط صمیمانه خود را تازه کنید.

 

 

تلاش اندک، نیات و کمی اشتیاق بیشتر، این مخلوط انفجاری اجازه نمی دهد که شرکا در رختخواب یا بیرون از آن خسته شوند، با اشتیاق خیال پردازی کنند، هیچ موقعیت غیرممکنی وجود ندارد، همه چیز خوب پیش خواهد رفت. مرد روی دستانش می ایستد، شریک زن به سرعت نزدیک می ایستد و پشتش به اوست. شریک مرد یکی از پای‌هایش را روی پشت خانم می‌گذارد، پای دوم را در زانو خم می‌کند و دست‌هایش را در آرنج خم می‌کند و سر بدنش را روی زمین پایین می‌آورد. زن یک پا را کمی در زانو خم می‌کند، با دستش از ساق پا از شریک مرد حمایت می‌کند و با دست دوم آلت تناسلی او را در فاق خود می‌برد و به شریک مرد در انجام حرکات کمک می‌کند.

این سفر کاملاً تحت کنترل شما است، فرمان را به کجا بچرخانید، با سرعتی که از امواج عبور کنید – شما کاملاً همه چیز را تصمیم می گیرید، فراموش نکنید که گوش دهید و تلو تلو تلو بخورید. زن روی شکم دراز می کشد، دست ها در آرنج خم شده و پشت سر قفل شده اند، پاها صاف و کمی از هم جدا شده اند. شریک مرد بالای باسن خانمش می نشیند به طوری که کمر او بین پاهای او قرار می گیرد. بدن مرد کمی به جلو متمایل است، بازوها صاف است، روی شانه های زن قرار دارد و تکیه گاه اصلی روی آنهاست.

فرد می تواند ایستاده، نشسته، دراز کشیده، از پشت سکس داشته باشد و تعداد بی نهایتی از گزینه ها وجود دارد. این پوزیشن به شما پیشنهاد می کند که سکس را روی زانو امتحان کنید، اگر تا به حال چنین تجربه ای نداشته اید، خوب، وقت آزمایش های جدید است. مرد با پشت صاف زانو می زند. زن روی یک زانو در کنار شریک مرد خود، رو به روی او می ایستد، پای دوم او در زانو خم شده است، تکیه گاه روی آن ساخته شده است. او را با یک دست پشت سرش در آغوش می گیرد، دست دوم را روی باسنش می گذارد، گردنش را در آغوش می گیرد و سرش را روی شانه اش می گذارد تا مرد بتواند گردن او را ببوسد.

در این کف دست شما نارگیل پیدا نمی کنید، اما می توانید شریک زندگی خود را راضی کنید و به ارگاسم شگفت انگیزی دست پیدا کنید، اگرچه “نارگیل ها” را نیز خواهید یافت، اما فقط می توانید آنها را نوازش کنید. زن روی گردن همسرش می‌نشیند تا فاق او نزدیک صورتش باشد، او در حالتی راحت می‌ایستد و پاهایش را از هم باز می‌کند و به آرامی قسمت بالایی همسرش را پایین می‌آورد، در حالی که سرش را به پهلو می‌چرخاند. یک دست پای مردش را در آغوش می گیرد و با دست دوم آلت تناسلی او را می گیرد. شریک مرد با دستان او شکم و پشت معشوقه اش را می گیرد و با دهانش فاق او را نوازش می کند.

پوست لطیف، هق هق‌های هوس‌انگیز و بدن هیجان‌انگیز شریک زن – این یک پاداش بزرگ برای مردی است که او را از نظر دهان ارضا می‌کند و چنین موقعیتی به شما در این امر کمک می‌کند. مرد به پشت دراز می کشد، پاهای خود را کمی در زانو خم می کند، شریک زن به زانو می نشیند به طوری که سرش بین پاها قرار می گیرد و پاها در امتداد پشت او قرار می گیرند. زن کاملاً به جلو خم می شود، در حالی که پیشانی او زمین را لمس می کند، و بازوهای خود را در آرنج خم می کند، و همچنین کف دست ها را روی زمین می گذارد. مرد می‌تواند دست‌هایش را روی باسن شریک زن بگذارد یا از آن‌ها برای رضایت او استفاده کند.

این یک موقعیت فوق العاده برای رابطه جنسی دهانی است، اما بهتر از گزینه های معمولی است. مرد مطمئناً از این گزینه دمیدن قدردانی خواهد کرد، نکته اصلی این است که مطمئن شود “تفنگ” او به دلیل شادی خیلی سریع شلیک نمی کند. شریک زن به پشت دراز می کشد، زانوهای خود را خم می کند و آنها را از هم جدا می کند. شریک مرد بالای همسر انتخابی خود دراز می کشد و پشتش روی زانوهایش قرار می گیرد تا سر او بین پاهایش قرار گیرد. پاهای مرد از زانو خم شده و از هم باز می شود، دستانش از آرنج خم شده و روی زمین تکیه می دهند. اگر مرد خودش را بالای سر زن نگه دارد، خیلی برای او راحت تر خواهد بود.

هیچ چیز شیرین‌تر از این نیست که اسیر دستان معشوق خود باشی، حرکت درون بدنت را احساس کنی و فقط به شریکی که احساسی شبیه تو دارد، عشق بورز. مرد به پهلو دراز می کشد و یک پایش صاف است، پای دیگر از زانو خم شده و روی پای اول می ایستد. زن به پهلو دراز می کشد تا صورتش به سمت پاهای مرد باشد. یکی از پاهای شریک زن صاف است، در امتداد بدن مرد قرار دارد، پای دوم کمی در زانو خم شده است، آن را روی دست شریک مرد می اندازد. به نوبه خود دستش را روی کمر معشوقه اش می گذارد و با حرکاتی او را به آرامی برای نفوذ بیشتر به سمت خود هل می دهد.

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد