رابطه جنسی حالت قاشقی

رابطه جنسی در صبح یک شروع کامل از روزی است که نوید می دهد بسیار خوب و دلچسب باشد، بنابراین بدون اینکه از رختخواب خارج شوید موقعیت خود را انتخاب کنید ،و صبح ها رابطه جنسی برقرار کنید. زن به پهلو دراز کشیده ، دستانش را بالا آورده ، پاها را از زانو خم کرده و از هم دور می کند. مرد یک پای خم شده را روی ران او می اندازد ، پای دیگرش صاف است. با یک دست او ران شریک زن خود را می گیرد و به درون او نفوذ می کند. این موقعیت برای آن دسته از مردانی که عاشق خواب و کم تحرک هستند بسیار مهم لذت بخش اشت .

شما مانند یک دسر خوشمزه شیرین هستید. بدن گره خورده و داغ است و شما می خواهید از لذت فریاد بزنید ، این موقعیت به طور شگفت انگیزی لطافت و قدرت را ترکیب می کند ، جدا شدن غیرممکن است. زن به پهلو دراز کشیده ، قسمت بالای بدن خود را روی آرنج بلند کرده ، پاها را از زانو خم کرده و کمی فشار می دهد. مرد پشت دراز می کشد ، طوری که بتواند بدنش را تکان دهد ، یک دست او را از کمر نگه می دارد و یک پا بین پاهای او می لغزد. شریک مرد عقب بازی می کند. او می تواند سینه زن خود ، واژن او را احساس کند ، گردن او ، لاله گوش او را ببوسد ، شما می توانید آنچه را که می خواهید انجام دهید ، بنابراین ارگاسم برای هر دو اجتناب ناپذیر است.

زن درحالی دراز کشیده است که پاها کمی از زانو خم شده و آنها را کاملاً از هم باز کرده است. مرد به پشت در پشت شریک زن خود دراز کشیده است ، او یک پا را روی باسن او قرار داده و از پشت به معشوقه خود نفوذ می کند. این مرد با دست خود سینه زن خود را نوازش می کند ، با دست دوم سر خود را بالا آورده و می تواند گردن شریک زندگی خود را ببوسد. زن دست خود را بر روی ران مرد قرار داده و به آرامی آن را نوازش می کند.

این موقعیت بخصوص در صبح ، هنگامی که نعوظ شما احساس می شود ، اهمیت دارد و همسر زن در همان نزدیکی شما است. برای بیدار کردن رابطه جنسی در صبح بسیار مناسب است زیرا لازم نیست حرکات ناگهانی انجام شود ، پرش کنید ، آکروباتیک انجام دهید ، همه چیز بسیار ساده تر است. زن راحت در کنار او دراز کشیده است. پای راست او کمی در زانو خم شده است. این مرد در پشت اوست ، یک بازو در اطراف کمر شریک زندگی خود است یا واژن را احساس می کند ، پاهای مرد در امتداد پاهای زن است ، یعنی پای چپ راست و راست است. اگر با این موقعیت راحت آشنایی نداشتید ، اکنون دلیل خوبی برای رابطه جنسی صبحگاهی دارید.