چگونه حرفه‌ای لب را ببوسید

میزان پیشرفت در خواندن

فهرست مطالب

آنچه برای حرفه‌ای بوسیدن باید بدانید

بهترین توصیه‌ها به صورت یکجا

 

بوسیدن چیزی‌ست که اغلب اهمیت آن ندیده گرفته می‌شود حداقل انسانهای بالغ اینگونه رفتار می‌کنند. پس از این که سالهای نوجوانی را که در آن بوسیدن کسی چیز بسیار مهمی به شمار می‌آمد پشت سر گذاشتید، به نظرتان می‌آید که بوسیدن در میان مسائل مربوط به زندگی عشقی‌تان کمترین اهمیت را دارد.
اگر واقع‌بین باشیم: همیشه می‌توانید در هنر قفل کردن لبها به یکدیگر ماهرتر شوید. در اینجا از نویسنده‌ی کتاب «بوسیدن ـ تمام آنچه میل دارید درمورد یکی از بزرگترین لذت‌های زندگی بدانید» از خانم “آندریا دمیرجیان” (Andréa Demirjian) خواسته شده که درمورد تمام آنچه همه نیاز دارند درمورد قرار دادن لب‌هایشان روی یکدیگر بدانند برایمان نکاتی را روشن کنند.

 

نخستین بوسه نیاز نیست خیلی خارق‌العاده باشد

با وجود این که ممکن است غریزه‌تان به شما حکم کند تا اولین بوسه‌تان با شریک جنسی‌تان برای تحت تاثیر قرار دادن او بسیار پرشور و به مانند شاخه‌های به هم پیچیده‌ی درخت گیلاس پر از شیرینی باشد. باید به خاطر داشته باشید که اولین بوسه‌ی شما بیشتر به آنچه به او ابراز نمی‌کنید و نشان نمی‌دهید ربط دارد. بهترین کار این است که فقط آن مقدار شیرینی و لذت به او هدیه کنید که همیشه تشنه بوده و برای مقدار بیشتر به سوی شما برگردد. خانم دمیرجیان اینچنین می‌گوید:
«اولین بوسه در واقع یک پیام کلیدی به طرف مقابلتان مخابره می‌کند که آیا راه برای رسیدن به یک رابطه‌ی عاطفی و حتی عشق بین شما باز است یا بسته! به این دلیل که گاهی اوقات بوسه واقعاً کوتاه است فوق‌العاده بودن تکنیک‌هایتان زیاد اهمیتی ندارد ولی بوسه‌ی اولتان باید طوری برای طرف مقابل لذت‌بخش باشد که اتفاق افتادن بوسه‌ی دوم را برایتان تضمین کند.»
خانم دمیرجیان همچنین توصیه میکند: «حتما دهانتان را به طور منظم تمیز کنید. نخ دندان کشیدن و مسواک زدن باکتری‌ها را از دهان شما دور نگه می‌دارد و نوشیدن مقدار زیاد آب به طور کلی به بهداشت دهان کمک می‌کند و استفاده از مرطوب‌کننده‌های لب، تضمین می‌کند که آنها خشک و ترک‌خورده نباشند. فراموش نکنید بوسیدن یک تجربه‌ی احساسی است ـ طعم، بو، لمس کردن با لبها ـ پس مطمئن شوید به خاطر جزئیاتی مانند نفس بوگندویتان یا لبهای ترک خورده‌تان کنار گذاشته نمی‌شوید! به خاطر داشته باشید که بوسیدن {به عنوان مقدمه} برای آغاز لذت جنسی بسیار اهمیت دارد. لبها می‌توانند بسیار تحریک‌کننده باشند زیرا حاوی یک شبکه‌ی بزرگ از پایانه‌های عصبی هستند.»

خانم دمیرجیان برای شکافتن بهتر مطلب بیان کرد که: «در همان لحظه‌ی اول که لبها چیزی را حس کنند، یک پیام عصبی حاوی لذت از طریق شبکه‌ی عصبی به مغز مخابره می‌شود. یک بزرگراه طویل که پیام‌ها در آن با سرعت نور مخابره می‌شوند و به آن دسته از مواد شیمیایی موجود در بدنمان که دلیل اصلی حرکت‌هایمان در هنگام رقص کثیف {نوعی رقص که در آن دو طرف بدنشان را به یکدیگر می‌مالند، در عین رقصیدن به نوعی دیگری را تحریک جنسی می‌کنند} هستند و البته هورمونهایمان می‌گویند که عجله کنند و خون بیشتری به نقاط جنسی بدنمان برسانند!
با وجود این که اولویت‌های در بوسه، در هر فرد با دیگری متفاوت است، تعدادی قوانین کلی نیز وجود دارد.

اهمیت دادن و توجه به زبان اندام به وضوح مهم است. تماس چشم به چشم نیز همینطور، لاس زدن و تماس فیزیکی تمامشان علامت این هستند که کسی نسبت به شما علاقه‌مند است.
اما وقتی سخن از رمزگشایی این می‌شود که چطور باید ببوسید، خانم دمیرجیان می‌گوید بهتر است که به همه چیز دقت کنید، نه فقط حس و حال کسی که می‌خواهید او را ببوسید، محیط و شرایطی که در آن هستید نیز اهمیت دارد.
آیا شما در حالی که با یکدیگر کاملاً احساس راحتی می‌کنید، گرم صحبت در صندلی راحتی واقع در گوشه‌ی یک رستوران هستید؟ آیا شما در وسط یک مهمانی فوق‌العاده با صدای بلند در حال خواندن و رقصیدن هستید؟ با در نظر گرفتن شرایط محیط، اولین بوسه می‌تواند بسیار ملایم و شیرین باشد. ابتدا به آرامی چانه‌ی او را در دستانتان بگیرید. سپس به سوی او خم شوید و لبهایش را با لبهایتان نوازش کنید… بوسه در عین حال می‌تواند کاملاً قدرتمند و پر هیجان باشد، مثلاً دستتان را دور کمر کسی حلقه کنید و او را به سمت خود بکشید. و یک بوسه‌ی کاملاً خیس و پر از بازی‌های با زبان و لب را به او هدیه کنید، قبل از هر کاری حس طرف مقابلتان و شرایط محیط را بسنجید و به غریزه خود اعتماد کنید.

 

چند «نباید»ِ بسیار مهم!

مجدداً تکرار می‌شود؛ عوامل و ترجیحات بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند. طوری که تقریباً غیر ممکن است که یک لیست از آنچه مردم به طور قطعی دوست دارند یا ندارند تهیه شود.
اما سه چیز است که خانم دمیرجیان توصیه می‌کند حتماً از آنها اجتناب شود؛ حداقل وقتی که شما کار را آغاز میکنید.

  1. هرگز به زور و با سرعت کار را پیش نبرید: «باید از بوسیدن لذت برد و قدر تک‌تک لحظاتش را دانست (ذره‌ذره‌ی آن را چشید). لحظات اولیه‌ی بوسه باید صرفاً مانند نشانه‌های کوچکی از اتفاقاتی که قرار است پس از آن بی‌افتند باشد.»
  2. هرگز بوسه را با استفاده از زبان آغاز نکنید: «زبان باید به آهستگی و ملایمت وارد کار شده و به بوسه اضافه شود. زمانی که زبان را نیز وارد بوسه می‌کنید به یاد داشته باشید که زبانتان را آرام، شل و ریلکس کنید. بیشتر وقتها مردم زبانشان را مانند چوب‌بازی هاکی (سفت و محکم) یا مانند سگ (خیس و دستو پاچلفتی) وارد بوسه می‌کنند. کمی روی کنترل کردن زبان خود تمرین کنید و این را به خاطر داشته باشید که زبان یک ماهیچه‌ی بسیار قوی است که نباید با آن در میان بوسه حس خشونت را منتقل کرد.»
  3. به بوسیدن فقط به عنوان وسیله‌ای برای رسیدن به سکس فکر نکنید: «یک جلسه‌ی طولانی و خسته‌کننده‌ی بوسیدن میتواند برای بدن شما مفید باشد چون فشار خون را پایین می‌آورد و باعث می‌شود مواد شیمیایی که باعث ایجاد شادی می‌شوند {در مغز} بیشتر ترشح شوند که در نتیجه استرس و دردهای شما کم می‌شود و کالری‌های شما را هم می‌سوزاند. پس از احساس نزدیکی به یکدیگر و از خوشی‌ها و حس تفریح لحظاتِ با هم بودن، لذت ببرید.»

 

از تجربه‌ی بوسیدن با هماهنگی و نظم لذت ببرید

بوسیدن مثل رقصیدن نیست. با وجود این که ممکن است موقع رقصیدن دلتان بخواهد رقص را هدایت کنید یا بگذارید طرف مقابلتان رقص را هدایت کند. در زمان بوسیدن نیازی به این که کسی رهبری کند و نفر دوم صرفاً مطیع باشد ندارید. برای بعضی زوج‌ها بوسیدن مانند ماشین‌سواری است، یک نفر راننده است و دیگری مانند مسافر نشسته تا به هر جا که راننده اتومبیل را هدایت می‌کند برده شود.

خانم دمیرجیان می‌گوید: «زوج‌هایی هم هستند که موقع رانندگی به صورت نوبتی پشت فرمان می‌نشینند. اگر هردوی شما بسیار برای بوسیدن مشتاق باشید می‌توانید نقش‌تان به عنوان هدایتگر بوسه را به صورت نوبتی با هم عوض کنید… اما این مشکل هم وجود دارد که ممکن است یک زوج برای هدایت کردن بوسه در میان آن به نوعی با یکدیگر رقابت کنند.»

 

لبها را به سایر نقاط بدن هم برسانید

با وجود این که بوسیدن لب به لب حس فوق‌العاده‌ای دارد، به طور واضح کارهای دیگری هم وجود دارد که می‌توانید آنها را با لبهایتان انجام دهید. خانم دمیرجیان می‌گوید: «جاهای بسیار زیادی در بدن انسان برای بوسیدن وجود دارد که البته به اندازه‌ی لبها حساس نیستند اما هیچ دلیلی ندارد که بوسه‌هایتان فقط منحصر به لبها باشد. از جمله نقاطی که بوسیدن آنها می‌تواند باعث تحریک جنسی طرف مقابلتان شود می‌توان گردن و گوشها را نام برد.»

به علاوه هر فرد ممکن است نقاط حساس ویژه‌ی خود را داشته باشد که با بوسیده شدن آنها تحریک شود. برای بعضی از افراد ممکن است بوسه به همراه گازهای ریز بر روی استخوان پهلویشان باعث تحریک شدنشان شود. برای دیگران این نقطه‌ی حساس ناحیه‌ی بین سوراخ ناف و خط بالای شورت می‌باشد. برای این که نقاط حساس بدن هر فرد را بشناسید نیاز دارید که با او (در رختخواب) وقت بگذرانید تا تک‌تکشان را کشف کنید.

 

منبع:
https://www.cosmopolitan.com/sex-love/confessions/advice/a3007/sexy-kissing-techniques-0408/

 

Twitter
Facebook
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش آگاهی شماست. قبل از هرگونه اقدام، از متخصصین مشاوره بگیرید.

دیدگاه خود را درج کنید